English
دوشنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۵۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
عضویت در سایت
 مجله صبا

  • برای دریافت خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی، آدرس پست الکترونیکی خود را وارد کنید:

آب و هوای تهران


درباره ما

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار با فعالان و برگزیدگان بخش های اقتصادی مردادماه 1390 :

 ... یک نکته‌ى اصلى دیگر همین است که ما معرفى فرصتهاى سرمایه‌گذارى کشور به بخش خصوصى را بایستى جدى بگیریم. یعنى بایستى فعالان بخش خصوصى بدانند فرصتهاى سرمایه‌گذارى کجاهاست، کدامهاست؛ همه مطلع باشند، استفاده‌هاى ویژه‌خوارانه نشود. محصور بودن اطلاعات، محدود بودن اطلاعات به بعضى از افراد، دون بعضى، موجب ویژه‌خوارى‌هاى عجیبى میشود؛ که گاهى ثروتهاى بادآورده‌ى یکشبه را براى افرادى که سوء استفاده‌چى هستند، فراهم میکند؛ به خاطر اینکه اطلاع دارند که بناست فلان کالا بیاید، فلان کالا تولید بشود، فلان کالا جلویش گرفته بشود، قیمت فلان کالا بالا برود یا پائین بیاید، یا فلان قانون تصویب بشود. اینهائى که مطلعند، سوءاستفاده میکنند. اطلاعات باید عمومى بشود. باید شفاف‌سازى اطلاعات صورت بگیرد. البته این در دولتهاى قبل مطرح بود، در دولت نهم و دهم هم فعالیتهائى انجام گرفته؛ لیکن کافى نیست. بایستى در این زمینه کار بیشترى انجام بگیرد....

بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در تیر ماه 1382:

  ... یکی از مشکلات کار ما انحصاری بودن اطلاعات در بعضی از بخشها بود که عده خاصی از امکانات مطلع و به سمت آن بسیج می شدند و بقیه محروم می ماندند.حالا اگر ساز و کار خوبی را برای این کار پیش بینی کرده اید که اطلاعات در اختیار همه قرار گیرد و همه بتوانند به مقدار استعداد ، قابلیت و صلاحیت ، در بخشهای مختلف ، بدون اینکه مشکلی برایشان پیش بیاید ، سرمایه گذاری کنند ، بسیار مثبت است و در این صورت رقابت صحیح در کشور به وجود خواهد آمد ...   

  • آشنایی با ما

 اطلاع رسانی صحیح و تخصصی پیشتاز بسیاری از فعالیتهای موثر اقتصادی و همچنین از ملزومات خصوصی سازی است که ازاهداف اصلی نظام ، مجلس و دولت و بخش خصوصی می باشد.صنعت آب و برق کشور بعنوان صنعتی پیشگام که همواره از آخرین فن آوریهای نرم افزاری و سخت افزاری استفاده کرده و در جهت بومی سازی فن آوری سرآمد صنایع می باشد، اقدامات اساسی در جهت استفاده از توانمندیهای بخش خصوصی در فعالیتهای خود نموده است .در این بستر موسسه اطلاع رسانی الکتروآزماسان مفتخر است در هزاره سوم عصر انفجار اطلاعات با اطلاع رسانی تخصصی و صحیح در قالبهای نو با خلاقیت و نوآوری امکان ارتباط آسان و انتقال سریع ابتکارات ،نوآوریها ،خلاقیت ها و انعکاس دقیق ، واقعی و صحیح اخبار،اطلاعات و توانمندیهای صنعت آب و برق موجب رشد و ارتقاء بیشتر دانش نیروی انسانی در این صنعت گردد.این موسسه جهت کمک به تحقق اهداف فوق با حمایت پژوهشگاه نیرو وهمکاری شورای سردبیری متشکل از جمعی برگزیده از پیشکسوتان و مدیران ،کارآفرینان صنعت آب و برق ،در تاریخ 8/3/86 اقدام به ایجاد پایگاه اطلاع رسانی صبا نمود.

اسامی اعضای شورای سردبیری پایگاه اطلاع رسانی و خدمات مهندسی برق وآب به ترتیب حروف الفبا

عضو شورای سردبیری

آقای مهندس محمود جنتیان

عضو شورای سردبیری

آقای دکتر علی محمد رنجبر

عضو شورای سردبیری

آقای مهندس علیرضا شیرانی

عضو شورای سردبیری

آقای مهندس بهمن مسعودی

عضو شورای سردبیری

آقای مهندس محمد ملاکی

عضو شورای سردبیری و سردبیر

آقای مهندس محمود اصلانی

  

دبیر علمی بخش برق

آقای مهندس پرویز غیاث الدین

مدیر روابط عمومی

آقای اصغر قربانی

صاحب امتیاز پایگاه اطلاع رسانی: محمود اصلانی

  • اصول کاری ما
 اصول کاری ما بر مبنای بینش ، دانش حرفه ای ، صداقت ،شفافیت و استقلال حرفه ای و یکپارچگی در تمام روابط کاری استوار است و در حقیقت اعتبار ما به عنوان پیشرو اطلاع رسانی تخصصی در ایران مرهون عملکرد درست ما می باشد.
 
 
  • شیوه کاری ما
 باتوجه به نقش حیاتی و زیربنائی صنعت برق درفرآیند توسعه اقتصاد کشور، گردآوری و ارائـه اطلاعات صنعت برق کشور یک امر اجتناب ناپذیر است. با علم به این موضوع در راستای اهداف و سیاست های توسعه کشور ، جایگاه اطلاعات سامان یافته را ارزیابی نموده و سهولت دسترسی به این اطلاعات و جلوگیری از دوباره‌کاری و اتلاف وقت را در دستور کار قرارداده ایم.به منظورجمع آوری ، همسانسازی و ساماندهی این داده ها با هدف اطـلاع رسانی سریع و آسـان به شیوه های مختلف ، شروع به کار نموده ایم تا بسـتری مناسب جهت شناسـائی و جمع آوری اطلاعات صنعت برق فراهم آورده و راه  برای برنامه ریزان ، مدیـران ، سرمایه گذاران داخلی و خارجی و سایر بخشهای صنعتی ، اقتصادی و سیاسی کشور هموار شود مضافا اینکه کارآفرینی دیجیتالی در قرن امروز از جایگاه ویژه ای برخوردار است.شیوه کاری ما همانند بیشتر مراکز معتبر بزرگ اطلاع رسانی بین المللی می باشد. ما میخواهیم بزرگترین و قویترین بانک اطلاعات صنعت برق را در ایران ایجاد و بصورت هوشمند و آنلاین در اختیار مخاطبین قرار دهیم.مهمترین رسالت ما ارتباط موثر دوسویه با سرمایه های انسانی ، شرکتها ،واحدهای تحقیق و توسعه و مراکز پژوهش و تحقیق ایجاد شبکه اطلاع رسانی کارآمد جهت افزایش دانش آحاد جامعه صنعت برق کشور می باشد.
  • پشتیبانان
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.