English
یکشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۹, ۱۸:۰۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نامه طنز یکی از کاربران سایت صبا در رابطه با سخنان جناب آقای گشته مشاور محترم خصوصی سازی وزیر نیرو در جشن خودکفایی شرکت کنتورسازی ایران

نامه طنز یکی از کاربران سایت صبا در رابطه با سخنان جناب آقای گشته مشاور محترم خصوصی سازی وزیر نیرو در جشن خودکفایی شرکت  کنتورسازی ایران

جناب آقای دکتر گشته

مستشار محترم مقام عالی وزارت نیرو در امر خصوصی سازی

عرض سلام و خسته نباشید

حضور منور آن مقام محترم در جشن خودکفائی یکی از کارخانجات صنعت آب و برق واگذار شده به بخش محترم خصوصی، پیرو واگذاری قریب به ۱۲۰ شرکت معنون و متنوع دیگر به این حوزه عزیز را پاس داشته، در پی این قدم رنجه سلامت قدومتان را مسألت داریم.

ذکر شعف آن جناب از این نشانگان موفقیت وزارت فخیمه نیرو در حوزه خصوصی سازی بر ما واجب کرد که مشعوف شده مباهات و ابتهاج خود را از این کشف فرخنده ابراز کنیم.

علی هذا در پرتو انوار قدومتان و در خلال ابتهاج ناشی از آن قدری از خود بی خود شده از باب تنویر مضاعف فضا و صد البته افکار عمومی و معاذالله از باب نصیحه الملوک جری شده اسئله ای چند قلمی کردیم. امید که حضرت باری تعالی روی از ما بر نکشد و نرسیده به ساحل سلامت غرقه نشویم.

اول: حضرتتان از آن زنجیره مفخم ۱۲۰ واحدی آیا به دیدار همین یک نمونه قناعت فرموده اید یا مشت های دیگری از این خروار را نیز آزموده اید؟

دوم: جنابتان تنها مسرور به سور واگذاری اید یا در عزای این بنگاه های نحیف دیده هم تر کرده اید؟ و دیگر اینکه در این کارزار، تنها همدلی و تناوب شعف و غبن را سرلوحه قرار داده اید یا برای خود و مقام عالی وزارت فریضه عملی هم قائلید؟

سوم: عنایت فرموده شفاف نمایی فرمایید بهجت و التفات مذکور را سرشکن نسبت به هر ۱۲۰ شرکت ابراز فرموده اید یا دردانه های مطلایی در این زنجیره دست چین شده اند؟ از باب رفع سوء تفاهم پیش آمده مزید امتنان است از این واحد های عدیده، جان به در بردگان و شرکت های موفق را احصاء فرمایید.

چهارم: از باب تلمذ معروض می داردحسب صلاحدید سنجه و شاخصی اگر برای موفقیت در حوزه صنعت در نظر دارید اعلام فرموده، در مقام مستشار عالی از مشار حضرتتان سوال فرمایید به گل نشستگان قافله شرکت های وزارت نیرو را (چه خصوصی بالذات، چه خصوصی بالعرض) دادرسی هست؟

پنجم: سال حمایت از سرمایه و کار ایرانی و تولید ملی به نیمه رسیده است. از باب تنویر رعایا مستدعی است اشعار فرمایید در این بزنگاه از این سال نکونام وزارت فخیمه در این باب چه کرده اند که راهگشای تحقق شعار عالی نظام این مرز و بوم باشد؟اصالتا وظیفه ای در ان مأموریت ملی بر خود قائلید یا خیر؟

  زیاده عرضی نیست.

والسلام

خبر مرتبط:


۹ مهر ۱۳۹۱ ۲۱:۳۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.