English
پنج شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹, ۱۳:۲۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

تمرکز بر صادرات گامی برای ارزآوری است

تمرکز بر صادرات گامی برای ارزآوری است
رئیس کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه با نوسان ارزی فرصت مناسبی برای تولیدکنندگان فراهم شده است، گفت: از این فرصت باید به نحو شایسته استفاده کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگاری فارس، رضا رحمانی با اشاره به لزوم استفاده حداکثری از توانمندی صادراتی کشور، اظهار داشت: اینکه در شرایط کنونی و نوسان ارزی فرصت مناسبی برای تولید کنندگان کشور فراهم شده است.

وی ادامه داد: تولییدکنندگان و تجار داخلی با ارائه محصولات خود در بازارهای مختلف جهانی هم سود بیش‌تری کرده و هم برای کشور از این طریق ارز آوری خواهند کرد.

رئیس کمیسیون صنایع مجلس با تأکید بر اینکه اقدام رئیس جمهور در راستای برگزاری نخستین نمایشگاه توانمندی‌ صارداتی جمهوری اسلامی ایران بسیار مورد تحسین است، تأکید کرد: رئیس جمهور قطعا با توجه به تحریم‌های اخیر چنین اقدامی می‌کند، چون  راهی جز به نمایش گذاشتن توانمندی‌ صادراتی و استفاده از پتانسیل‌های این بخش نداریم.

رئبس کمیسیون صنایع و معادن خاطرنشان کرد: هم‌اکنون در این شرایط بیش از گذشته نیازمند بسترسازی و معرفی پتانسیل‌های صادراتی در کشور داریم.

بر این اساس  نخستین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران (ایران اکسپو) به پیشنهاد بخش خصوصی و با دستور رییس جمهوری قرار است از 18 تا 21 بهمن ماه در تهران برگزار شود.

خبرگزاری فارس - کد خبر :13911104000988
۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۹:۲۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.