English
یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹, ۲۰:۳۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

اعطای نشان خدمت به صنعت برق کشور

اعطای نشان خدمت به صنعت برق کشور
این نشان به پاس قدردانی از تلاش ها و خدمات چندین ساله صنعت برق کشور از سوی دکتر "محمود احمدی نژاد" رییس جمهوری به صنعت برق کشور اعطا شده است.
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی به نمایندگی از صنعت برق کشور از رییس جمهوری نشان خدمت دریافت کرد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "محمد بهزاد"  اظهار داشت: این نشان به پاس قدردانی از تلاش ها و خدمات چندین ساله صنعت برق کشور از سوی دکتر "محمود احمدی نژاد" رییس جمهوری به صنعت برق کشور اعطا شده است.
وی با بیان اینکه صنعت برق کشور در 10 سال گذشته افتخارهای زیادی را به دست آورده است، گفت: کسب رتبه چهاردهمین ظرفیت نیروگاهی در جهان، امنیت شبکه برق کشور، افزایش تولید واحدهای گازی موجود، خودکفایی در ساخت قطعه های حساس نیروگاه ها، کاهش مصرف سوخت و زمان تعمیر نیروگاه ها، حضور بخش خصوصی در نیروگاه داری و تولید برق، کسب دانش فنی ساخت توربین در داخل کشور و کسب موفقیت های جدید در هوشمندسازی شبکه تنها بخشی از دستاوردها و افتخارهای صنعت برق کشور است.
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی ابراز امیدواری کرد که صنعت برق کشور بتواند همانند گذشته، برق کشور را به بهترین شکل موجود مدیریت و اداره کند.
وی گفت: صنعت برق کشور باید به گونه ای پیش برود که با ذخیره خوب، کمترین مشکل را در پایداری شبکه داشته باشد.
وی در پایان اضافه کرد: با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان نیز امیدواریم که با تلاش زحمت کشان صنعت برق کشور، بتوانیم با تعمیر به موقع، توسعه، نگهداری و بهره برداری تابستان خوبی را در پیش داشته باشیم.
پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون) - کد خبر: 5028
۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۸:۱۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.