English
یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹, ۱۹:۴۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

بانوان در خلق پیروزی های درخشان وزارت نیرو سهیم هستند

بانوان در خلق پیروزی های درخشان وزارت نیرو سهیم هستند
اگر نبود همکاری و همراهی شما بانوان گرامی در محیط خانواده و محیط کار و اگر نبود تحمل و صبر شما، همکاران من در وزارت نیرو چنین توفیقاتی به دست نمی آوردند.
وزیر نیرو در پیامی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن، بانوان را در خلق تمام پیروزی های درخشان وزارت نیرو سهیم دانست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، متن کامل پیام مهندس "مجید نامجو" به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن به شرح زیر است.
بسم الله الرحمن الرحیم
با درود به ارواح طیبه شهدا و امام راحل و آرزوی سلامتی برای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را گرامی می دارم و برای تمامی مردم ایران بویژه همکاران و همسران همکارانم در سراسر کشور آرزوی موفقیت روزافزون دارم .
برای شأن و منزلت حضرت فاطمه زهرا (س) همین بس است که در حدیث قدسی آمده است «لَو لاکَ یا محمد لَما خَلَقتُ الأفلاکَ، وَ لَو لا عَلِىُّ لَما خَلَقتُکَ، وَ لَو لا فاطِمَةُ لَماخَلقُتُکما» ای محمد اگر تو نبودی افلاک را خلق نمی کردم و اگر علی نبود تو را خلق نمی کردم و اگر فاطمه نبود شما دو نفر را خلق نمی کردم.
فاطمه سلام الله علیها نعمت بی بدیل الهی است برای ابناء بشر در تمام عصر و دوران ها و برهمگان فرض است از این نعمت الهی شکرگذاری نمایند. لازمه شکر نعمت، شناخت نعمت است و لازمه شناخت جد و جهد برای کسب معرفت است. معرفت به عظمت و بزرگی حضرت فاطمه سلام الله علیها عشق و محبت می آفریند و انسان سرشار از محبت فاطمه سلام الله علیها هدف خلقت را تمام و کمال شناخته و راه نجات و رستگاری را پیدا نموده است. برماست که با تمسک به حضرت زهرا سلام الله علیها و خاندان پاکش گام در مسیر تکامل بشری نهاده و حرکت خود را در مسیر کسب خلیفة اللهی در روی زمین و قرار گرفتن در جرگه فَادْخُلِی فِی عِبَادِی وَادْخُلِی جَنَّتِی سرعت بخشیم که رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند. این مسیر رشد و تعالی هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی ندارد و کسی جای کسی را تنگ نمی کند. مراتب و درجات به فاصله آسمان ها تا زمین است و چه بسا غلامی در اعلاء‌ علیین و پادشاهی در اسفل السافلین باشد و فقط خدا می داند و بس.
خواهران و برادران عزیزم، تردید ندارم مردم ایران و انقلاب اسلامی زمینه ساز حکومت حضرت مهدی (عج) هستند و باید تلاش کنیم حکومت اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم در ایران و جهان را پایه ریزی کنیم تا ملت های عقب مانده از امام عصر (عج) لیاقت درک حضور قائم آل محمد (ص)‌ را پیدا نموده و پرده غیبت کبری کنار رود و عصر شکوفایی انسان و انسانیت فرا رسد که در آن عصر نه فقیری ماند و نه ظالمی و ستمگری و عدالت جهانی عالم گیر خواهد شد و آن چنان قابلیت های بشری ظهور و حضور پیدا می کند که خداوند وعده آن را به ملائکه داده بود که انی اعلم مالا تعلمون فتبارک الله احسن الخالقین.
بی شک رسیدن به این حد از بلوغ انسانی احتیاج به کانون گرم خانواده و تربیت فرزندان توسط مادران و همسران دارد و عروجی اتفاق نمی افتد مگر آنکه زمینه آن را همسران و مادران در کوچکترین واحد جامعه یعنی خانه و خانواده ایجاد نمایند. ایمان، عمل صالح، توصیه به حق و صبر، قناعت و پاکدامنی بانوان عزیز چنان محیطی را خواهد ساخت که مردان با آرامش خیال و صفای باطن و به دور از زیاده طلبی خسران آور و بنیادبرانداز به کار و تلاش در عرصه جامعه پرداخته و زمینه پرورش فرزندانی به مراتب بهتر و شایسته تر از مادران و پدرانشان را ایجاد خواهند نمود و این است رسالت بانوان عزیز که نشأت گرفته از تعالیم الهی و اخلاق فاطمی است.
خواهران، مادران و همسران شرکت کننده در این جشن مبارک، اینجانب اعتقاد کامل دارم که اگر نبود همکاری و همراهی شما بانوان گرامی در محیط خانواده و محیط کار و اگر نبود تحمل و صبر شما، همکاران من در وزارت نیرو چنین توفیقاتی به دست نمی آوردند و قطعاً شما در خلق همه پیروزی های درخشان وزارت نیرو سهیم هستید و از این بابت از همه شما تشکر و سپاسگزاری می نمایم.
والسلام علیکم و رحمة الله
وزیر نیرو
پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون) - کد خبر: 5189
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۹:۲۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.