English
یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹, ۲۱:۱۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

تامین آب و برق مسکن مهر 56 شهر کشور

تامین آب و برق مسکن مهر 56 شهر کشور
وزارت نیرو متعهد می شود که تمام شبکه های آب و برق و همچنین نصب انشعاب های تمامی واحدهای مسکن مهری که تا پایان سال جاری (92) آماده می شوند، را تامین کند.
وزیر نیرو از تامین آب و برق و شبکه فاضلاب 56 شهر کشور توسط این وزارتخانه خبر داد.
به گزارش پایگاها طلاع رسانی صبا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "مجید نامجو" روز سه شنبه (امروز) در نشست بررسی مشکلات آب و برق مسکن مهر فولادشهر و بهارستان اصفهان که با حضور مهندس "علی نیکزاد" وزیر راه و شهرسازی و دکتر "علیرضا ذاکر" استاندار اصفهان در محل ستادی وزارت نیرو برگزار شد، اظهار داشت: از 58 شهری که پروژه مسکن مهر در آنها اجرا می شود، کارهای مربوط به تامین آب و برق و شبکه فاضلاب 56 شهر از سوی وزارت نیرو به پایان رسیده و یا در دست اجراست و تنها مشکل وزارت نیرو مربوط به تامین آب و برق و شبکه فاضلاب مسکن مهر فولاد شهر و بهارستان است که در نشست امروز بررسی می شود تا فعالیت های لازم در این شهرها نیز سرعت بگیرد.
وی با بیان اینکه بیش از 70 درصد انشعاب های آب و فاضلاب دو شهر جدید فولاد شهر و بهارستان به پایان رسیده است، افزود: در این نشست، قرار شد تا 10 روز آینده هزینه های حق انشعاب حدود 66 هزار واحد در بخش برق و هزینه های حق انشعاب آب و فاضلاب حدود 29 هزار واحد که تاکنون پرداخت نشده بود، از سوی وزارت نیرو پرداخت شود.
نامجو ادامه داد: در نشست امروز قرار شد از سهم یک سوم استانداری اصفهان برای تامین آب و برق و شبکه فاضلاب شهرهای یادشده نیز حدود 85 میلیارد ریال به زودی توسط استانداری پرداخت شود.
وی گفت: مبلغ 15 میلیارد ریال توسط استانداری اصفهان برای کمک به مسکن مهر بهارستان تا 10 روز آینده پرداخت می شود.
وی اضافه کرد: مبلغ 30 میلیارد ریال نیز توسط وزارت راه و شهرسازی در ارتباط با انشعاب های جدید آب و فاضلاب به وزارت نیرو برای مسکن مهر شهر جدید بهارستان پرداخت خواهد شد.
به گفته وزیر نیرو، برای احداث مسکن مهر در سراسر کشور تاکنون فعالیت های ویژه ای صورت گرفته است و وزارت نیرو نیز متعهد می شود که تمام شبکه های آب و برق و همچنین نصب انشعاب های تمامی واحدهای مسکن مهری که تا پایان سال جاری (92) آماده می شوند، را تامین کند.
پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون) - کد خبر: 5302
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۸:۲۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.