English
چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹, ۰۶:۱۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

دزدی‌های حسادت‌آمیز از خانه هوو

زنی به خاطر حسادت به هوویش دست به دزدی‌های پنهان می‌زد. مردی 40 ساله که از به سرقت رفتن سریالی وسایل خانه‌اش به تنگ آمده بود با مراجعه به دادسرای پایتخت از دزد آشنایی شکایت کرد.
به گزارش وطن امروز، این مرد به بازپرس پرونده گفت: مدتی است از خانه زن دومم دزدی می‌شود و تاکنون تلویزیون، اتو، تلفن و موبایلش مورد دستبرد قرار گرفته است و دزد هرکسی است مطمئنم کلید خانه را دارد و از رفت‌و‌آمدهای ما نیز باخبر است و زمانی که در خانه نیستیم به خانه می‌آید و بدون اینکه جایی را بهم بریزد وسایلی را که تازه خریده‌ایم می‌دزدد.

با ادعای این مرد تیمی از پلیس برای بررسی ماجرا وارد عمل شده و در ابتدا از خانه این زن بازدید کردند و با اثربرداری از در ورودی آپارتمان دریافتند دزد برای به‌جا نگذاشتن ردی از خود دستکش به دست می‌کند و هیچ ردی در این خانه نیست.

با توجه به اینکه چندین‌بار از خانه این مرد سرقت شده بود، کارآگاهان با این فرضیه روبه‌رو شدند که دزد از آشنایان صاحبخانه است که به راحتی وارد خانه می‌شود و نقشه خود را عملی می‌کند.

براین اساس تیم تجسس برای به‌دست آوردن اطلاعات بیشتر از مرد صاحبخانه تحقیق کردند که وی به آنان گفت: در 3 ماه گذشته 4 بار خانه من و زن دومم را دزد زده و هربار که کلید در را تغییر می‌دهم باز هم نمی‌دانم قفل در چگونه باز می‌شود و جالب است فقط وسایلی که تازه برای همسرم خریده‌ام دزدیده می‌شود نه وسایل دیگر! این مرد در ادامه به پلیس گفت: همسرم باردار است و‌ ماه آینده بچه‌مان را به دنیا می‌آورد و این ماجرا هم مرا ترسانده و هم وی را و نگرانم این دزدی‌های سریالی جان وی و بچه‌مان را به خطر بیندازد. در ادامه تیم تجسس بررسی‌های میدانی و تحقیقات محلی را آغاز کرده و دریافتند مرد صاحبخانه همسر دیگری نیز دارد و چند روز کنار همسر نخستش زندگی می‌کند و چند روز پایانی هفته را نیز کنار همسر دومش می‌ماند و این مرد سعی دارد در این سرقت همسر اولش را دخالت ندهد.

با فاش شدن این راز مرد صاحبخانه دوباره تحت بازجویی قرار گرفت که وی در این باره به آنان گفت: من 10سال است که با همسر نخستم ازدواج کرده‌ام و از وی بچه‌دار نشده‌ام و با توافق یکدیگر و به‌خاطر مشکل بچه‌دار شدن از سوی وی با زن جوانی ازدواج کردم که برایم بچه بیاورد.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه همسر دومم باردار بود مجبور بودم بیشتر به وی سر بزنم و برای رفاه حالش وسایلی تازه بخرم و کنارش بمانم، این رفت‌و‌آمدها همسر اولم را آزار می‌داد و باعث اختلاف بینمان شده بود ولی من با توجه به اینکه همسر اولم را نیز دوست دارم نمی‌خواستم وی احساس دلتنگی و تنهایی کند و مدام همسر اولم را آرام می‌کردم.

با ادعاهای مرد 2زنه کارآگاهان با فرضیه اینکه دزد سریالی خانه هوو همان زن حسود باشد در هماهنگی با بازپرس پرونده به خانه وی رفتند و در بازرسی از انباری خانه‌اش تلویزیون، موبایل، اتو و اشیایی که از خانه زن جوان به سرقت رفته بود را پیدا کردند.

بر این اساس زن حسود تحت بازجویی قرار گرفت و پس از روبه‌رو شدن با شوهرش زیر گریه زد و به دزدی‌هایش اعتراف کرد و گفت: من و «ابراهیم» زندگی خیلی خوبی داشتیم تنها کمبودی که در زندگیمان احساس می‌شد بچه بود و این موضوع ابراهیم را بشدت آزار می‌داد تا جایی که وی به من پیشنهاد داد برایم هوو بیاورد و با توجه به اینکه من خیلی ناراحت بودم وی قول داد این زن جدا از ما زندگی خواهد کرد و همسرم فقط حق دارد یک روز را در خانه هوویم باشد.

این زن در ادامه بیان داشت: برایم این ماجرا خیلی زجرآور بود ولی برای حفظ زندگیم تحملش می‌کردم ولی کم‌کم غیبت‌های طولانی ابراهیم در خانه احساس شد. وی فقط 2یا 3روز را در خانه من بود و بیشتر اوقاتش را با «سمیه» می‌گذراند و سرک کشیدن‌های من از گوشی همسرم نشان می‌داد وی زندگی خوبی برای این زن ساخته است.

وی با اشاره به تشریح دزدی‌هایش گفت: خیلی ناراحت بودم و تحمل این وضع برایم سخت بود و گلایه و شکایت‌هایم به ابراهیم هم بی‌فایده بود بنابراین تصمیم گرفتم هنگامی که همسرم خواب است دسته کلیدهای خانه دیگرش را بردارم و از روی آنها کلید یدک درست کنم، سپس وی را تعقیب کردم و نشانی خانه‌اش را به‌دست آوردم و هنگامی که متوجه می‌شدم وی قرار است با سمیه بیرون برود به خانه هوویم می‌رفتم و چیزهای تازه‌ای را که ابراهیم برای هوویم خریده بود به انباری خانه‌ام انتقال می‌دادم و با این کارها مقداری دلم آرام می‌گرفت.

بنابر این گزارش، با توجه به اعترافات زن حسود و گذشت مرد 2زنه از شکایتش، رسیدگی به پرونده خاتمه یافت و این زن پس از آزادی به همسرش قول داد دست از حسادتش بردارد.
وطن امروز
۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.