English
چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹, ۰۳:۱۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

راز فروش نوزاد در دعوای زنانه فاش شد

پلیس مشهد با دستگیری سه زن که در یکی از محله‌های مشهد بر سر در اختیار گرفتن یک نوزاد دعوا می‌کردند ، از خرید و فروش او رازگشایی کرد.
به گزارش جام جم، سرهنگ کریمی، فرمانده انتظامی مشهد در این باره گفت:چند روز پیش ماموران انتظامی مشهد هنگام گشتزنی در یکی از محله های جنوبی شهر با مشاهده دعوای سه زن به آنها نزدیک شدند تا به درگیری شان پایان دهند. در این هنگام یکی از آنها که معتاد بود، به ماموران گفت این دو زن قصد دارند نوزادش را از او بگیرند.

کریمی افزود: ماموران که به هر سه زن ظنین شده بودند، آنها را همراه نوزاد به مرکز پلیس منتقل کردند. با شروع تحقیقات، زن معتاد اعتراف کرد، می خواسته نوزادش را بفروشد.

ناجی زن معتاد، خریدار نوزاد بود

فرمانده انتظامی مشهد خاطرنشان کرد: در تحقیق از زن معتاد معلوم شد، شوهر وی نیز معتاد بوده و مدتی است او و فرزندشان را ترک کرده است. زن معتاد روز حادثه در خیابان پرسه می زده که چند مرد جوان قصد اذیت کردن وی را داشتند که این دو زن به کمک او آمده و نجاتش داده اند.

وی گفت: در ادامه تحقیقات مشخص شد،آنها وقتی از وضع زندگی زن جوان اطلاع می یابند، از وی می خواهند برای این که فرزندش آینده بهتری داشته باشد، او را به آنها بفروشد تا نوزاد را به خانواده ای که صاحب فرزندی نمی شوند و پولدار هستند، تحویل دهند.

گریه های نوزاد، مانع از فروش وی شد

کریمی افزود: در مرحله بعدی تحقیقات معلوم شد، در پی اصرار های این دو خواهر، زن معتاد قبول کرده در قبال دریافت یک میلیون تومان، نوزادش را به آنها بفروشد و چند ساعت بعد او قصد داشت فرزندش را در یکی از محله های شهر به آنها تحویل دهدو پول را بگیرد؛ اما وقتی به آن محل رفته، این دو خواهر به جای یک میلیون تومان، قصد داشتند مقداری موادمخدر و 300 هزار تومان پول به وی بدهند؛ اما مادر نوزاد با گریه های بی امان فرزندش به خود آمده و از تصمیمی که گرفته بوده، منصرف شده و در حال درگیری با دو خریدار نوزاد بوده که حضور پلیس آنها را ناکام گذاشته است.

فرمانده انتظامی مشهد خاطر نشان کرد: در پی اظهارات مادر کودک، دو زن خریدار هم اعتراف کردند قصد داشتند با پرداخت پول، نوزاد را بخرند که موفق نشده اند.

بنابراین گزارش، با تحقیق از مادر نوزاد و دو زنی که خریدار کودک وی بودند، برای آنها قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.
جام جم
۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.