English
چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹, ۱۸:۵۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

عروس بیست ساله همچنان منتظر بخشش است

کبری رحمانپور، عروس 20 ساله یی که 13 سال است به اتهام قتل مادر شوهرش در زندان به سر می برد هنوز منتظر اعلام انصراف شوهرش از در خواست قصاصش است.
به گزارش اعتماد، این در حالی است که فرزندان مقتول، رضایت خود را پیش از این اعلام کرده بودند. کبری رحمانپور متهم است روز یکشنبه 5 آبان سال 79 در آپارتمانی واقع در خیابان نیاوران به دنبال اختلاف با همسر 55 ساله اش در غیاب او، مادرشوهر 75 ساله اش را با ضربات کارد از پای در آورده بود.

کبری در جریان تحقیقات گفته بود: من دختری 18 ساله بودم و خانواده فقیری داشتم . شوهرم که مردی میانسال از یک خانواده مرفه بود به خواستگاری ام آمد و با آنکه پدر بیمار و از کار افتاده ام مخالفت می کرد، من تن به این ازدواج دادم تا باری از دوش خانواده ام بردارم . شوهرم، علیرضا قبلاازدواج کرده بود و پسری 18ساله داشت ، تصمیم گرفتم با همه مشکلات بسازم ولی با مادر شوهرم دچار اختلاف شدم. این اختلافات تا جایی پیش رفت که یک روز با هم درگیر شدیم. در این درگیری نفهمیدم چطور شد که چاقو را از دستش گرفتم و چند ضربه به او زدم که باعث مرگش شد. عبدالصمد خرمشاهی،

وکیل کبری درباره آخرین وضعیت پرونده موکلش گفت: همسر کبری درخواست قصاص دارد و در این صورت باید سهم دیه دیگر اولیای دم را بپردازد اما تاکنون هیچ اقدامی نکرده است.
اعتماد
۶ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.