English
جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹, ۰۶:۳۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

قتل 2 زن و یک مرد در تراژدی‌های تلخ

2 زن و یک مرد در تراژدی‌های جداگانه‌ای به قتل رسیدند و پلیس پایتخت را برابر معماهای جنایی قرار دادند. قتل زن جوان در مهرآباد

به گزارش وطن امروز، ساعت 23:50 دقیقه 5 خردادماه سال جاری ماجرای قتل زنی جوان که به خاطر ضربات چاقو و شدت جراحات در بیمارستانی در جنوب غرب تهران به کام مرگ فرو رفته بود به پلیس مخابره شد.

با حضور ماموران کلانتری 119 مهرآباد همسر این زن که از مرگ وی شوکه شده بود در تحقیقات به آنان گفت: یک ساعت پیش هرچقدر با همسرم تماس گرفتم که به خاطر دیر آمدنم نگران نباشد نه جوابگوی تلفن خانه بود و نه موبایلش، خیلی نگران بودم و سریع خودم را به خانه رساندم وقتی وارد شدم با صحنه هولناکی روبه‌رو شدم. وی غرق در خون وسط پذیرایی افتاده بود و نفس نمی‌کشید، با فریادهای کمک‌خواهی من، همسایه‌ها برای کمک آمدند و همسرم را به بیمارستان رساندیم ولی پزشکان گفتند وی به خاطر شدت جراحات و خونریزی پیش از رسیدن به بیمارستان از پای درآمده است. دقایقی بعد با مخابره این جنایت بازپرس قریشی‌زاده از دادسرای امور جنایی تهران به تیمی از اداره 10 پلیس آگاهی تهران دستور داد با بررسی صحنه جنایت و تجسس‌های میدانی پرده از این جنایت بردارند.

تیم جنایی، همسر قربانی را تحت بازجویی قرار دادند که وی به آنان گفت: برادرم جواد اعتیاد شدید به شیشه دارد و گاهی اوقات برای مصرف به خانه‌مان می‌آید. امروز همسرم زنگ زد و گفت برادرم به خانه آمده و مشغول مصرف مواد است. خیلی عصبانی شدم و به خانه بازگشته و وی را از آنجا بیرون انداختم و تهدید کردم اگر دوباره برای خانواده‌ام مزاحمت ایجاد کند پلیس را در جریان خواهم گذاشت و وی نیز در حالی که از خانه بیرون می‌رفت تهدید کرد جواب این رفتارم را خواهد داد اما من تهدیدهای وی را جدی نگرفتم ولی شب که با نگرانی به خانه رسیدم با جنازه همسرم که بی‌گناه به قتل رسیده بود روبه‌رو شدم. با اعای این مرد کارآگاهان برای دستگیری برادر وی وارد عمل شدند ولی بررسی‌ها نشان داد وی به جای نامعلومی گریخته است.

بدین ترتیب تیم جنایی تحقیقات خود را بر دستگیری مرد فراری متمرکز کرده‌ و تجسس‌ها در این باره ادامه دارد.

قتل زن تنها

ساعت 21:30 ماجرای قتل دیگری به پلیس 110 در خیابان آذربایجان گزارش شد و تیمی از کلانتری 129 جامی برای بررسی این جنایت وارد عمل شدند.با مراجعه ماموران به قتلگاه، آنها با جسد زنی 55 ساله که از گردن، شکم و پاها چاقو خورده بود روبه‌رو شدند که شواهد نشان می‌داد وی چندین ساعت پیش به قتل رسیده است.

دختر این زن تنها که در صحنه جنایت حضور داشت در حالی که از شدت ترس در گوشه‌ای از خانه نشسته بود در بازجویی‌ها به پلیس گفت: من هر شب به مادرم زنگ می‌زدم و حالش را می‌پرسیدم ولی امروز هرچه به وی زنگ زدم جواب نداد و کسی نیز از مادرم خبری نداشت. دلواپس شدم و مقابل خانه‌اش آمدم. هرچقدر زنگ زدم در را باز نکرد و مطمئن شدم اتفاق بدی افتاده است. با کمک همسایه‌ها در را شکستیم و وارد خانه شدیم و مادرم را که به پشت روی زمین افتاده بود دیدیم. وی در ادامه افزود: مادرم طلا، جواهر و سکه طلای زیادی داشت و همیشه از آن می‌ترسیدم که از خانه‌اش دزدی شود ولی اتفاقی که حالا افتاده بسیار تلخ‌تر است و تحمل آن برایم بسیار سخت است.

در ادامه با مخابره قتل زن 55 ساله به بازپرس کشیک، وی به تیم دیگری از اداره 10 ویژه قتل پلیس آگاهی ماموریت داد سرنخی از این ماجرا بیابند. بر این اساس، کارآگاهان با انجام تجسس‌های میدانی و به دست آوردن چندین سرنخ، 2 مرد را در این باره بازداشت کردند و تحقیقات تخصصی در این باره تا مشخص شدن راز قتل همچنان ادامه دارد.

قلیانی با طعم مرگ

هنوز چند ساعتی از اعلام دومین قتل در پایتخت نگذشته بود که درگیری خونینی در پارک پردیسان به کلانتری 139 مرزداران گزارش شد مبنی بر اینکه چند جوان با چاقو به جان هم افتاده‌اند.

با اعزام تیمی از کلانتری مرزداران به پارک پردیسان، بررسی‌های آنان نشان داد دقایقی پیش 4 جوان که مشغول کشیدن قلیان بوده‌اند به خاطر مصرف مشروبات الکلی و اختلافات گذشته با یکدیگر درگیر شده‌اند و یکی از آنان با شکستن قلیان‌ها با چاقویی که همراه داشته به سوی 3 جوان دیگر حمله‌ور شده است و تلاش کسانی که در پارک حضور داشتند برای پایان این درگیری به جایی نرسیده است و یکی از آنان به خاطر شدت جراحات به بیمارستان میلاد منتقل شده است.

در ادامه تجسس‌های پلیس نشان داد جوان زخمی در بیمارستان به کام مرگ فرو رفته است، بر این اساس بازپرس قریشی‌زاده رسیدگی به این پرونده را در اختیار کارآگاهان دایره قتل گذاشت. با وارد عمل شدن تیم تجسس، تحقیقات میدانی آغاز شد که یکی از شاهدان درگیری خونین به پلیس گفت: 4 جوان کمی آن‌طرف‌تر از جایی که ما نشسته بودیم مشغول قلیان کشیدن بودند که بین یکی از آنان با 3 جوان دیگر درگیری به وجود آمد و به خاطر مست بودنشان، چاقوکشی شد و جوانی که «شهروز» نام داشت، با چاقو یکی از دوستانش را مورد حمله قرار داد و آن جوان نیز با چاقو وی را زد که با کمک مردم آنها را از هم جدا کردیم و شهروز که زخمی بود از آنجا فرار کرد و ما نیز قربانی را به بیمارستان بردیم.

با به دست آمدن شواهد دیگر کارآگاهان 2 جوان دیگر را که در درگیری حضور داشتند دستگیر کردند. بنابراین گزارش، بازپرس جنایی و کارآگاهان پلیس پایتخت که شب سخت و پرکاری را پشت سر گذاشتند، دستگیری عاملان 3 جنایت شبانه را در دستور کار قرار داده‌اند.
وطن امروز
۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.