English
جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹, ۰۵:۵۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نجات جان مدیر کاروان با پا درد زائر زن!

معاون امور حج عمره و مفرده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر از انجام موفقیت‌آمیز عمل جراحی قلب باز مدیر یکی از کاروان‌های زیارتی خبر داد.
به گزارش ایسنا، دکتر وحید دنده‌بر با بیان اینکه در ساعت 23 روز سیزدهم خرداد زنی با مراجعه به مرکز درمانی جمعیت هلال‌احمر مستقر در مدینه از درد ناحیه پا به پزشکان مستقر در این مرکز شکایت کرد، گفت: با توجه به آسیب جزئی در ناحیه پای این زن، بلافاصله مراتب به مدیر کاروان مذکور اعلام و از او درخواست شد تا هر چه سریعتر گذرنامه این فرد را برای انتقال این زن به بیمارستان سعودی، به مرکز بیاورند.

وی با بیان اینکه با حضور مدیر کاروان در مرکز درمانی پس از اخذ گذرنامه مصدوم، پزشکان به رنگ پریده این فرد (مدیرکاروان) مشکوک شدند، گفت: بلافاصله معاینات اولیه از این فرد انجام و مشخص شد که این مدیر کاروان از درد ناحیه سینه شکایت می‌کند.

معاون امور حج عمره و مفرده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه با اصرار پزشکان مستقر در مرکز، بلافاصله نوار قلب و اکسیژن درمانی برای این فرد آغاز شد، گفت: نوار قلب این فرد نشان داد که این مدیر کاروان دچار سکته قلبی وسیع شده به گونه‌ای که در حین اخذ نوار قلبی، این بیمار دچار ایست قلبی و تنفسی می‌شود که بلافاصله پزشکان نسبت به احیای این بیمار اقدام کرده و به صورت اورژانسی این مدیر کاروان را به بیمارستان کشور عربستان منتقل می‌کنند.

دنده‌بر با بیان اینکه با انتقال این فرد به بیمارستان سعودی، بلافاصله وی در قسمت CCU بستری می‌شود، گفت: با توجه به تشخیص مشترک پزشکان ایرانی و سعودی، این مدیر کاروان مورد عمل جراحی قلب باز و پیوند عروق قرار می‌گیرد.

وی افزود: حال عمومی این مدیر کاروان مساعد گزارش شده است و در حال حاضر این فرد در بیمارستان تحت مداوا قرار دارد.
ایسنا
۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.