English
پنج شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹, ۱۶:۳۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

چیت‌چیان بهترین گزینه وزارت نیرو است

چیت‌چیان بهترین گزینه وزارت نیرو است
خبرگزاری تسنیم: وزیر نیرو معرفی حمید چیت‌چیان به عنوان وزیر نیروی پیشنهادی دولت یازدهم را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: نقشه راه کاملی آماده کرده ایم که تقدیم وی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری تسنیم، مجید نامجو اظهار داشت: معرفی چیت‌چیان به عنوان وزیر نیروی دولت یازدهم به مجلس خوب بوده و در واقع ایشان یکی از بهترین گزینه های تصدی این پست است.

وزیر نیرو علم و تجربه چیت‌چیان را برای مدیریت مطلوب آب و برق کشور مناسب ارزیابی کرد و گفت: ایشان جزو افراد باسابقه وزارت نیرو است و اکثر دوران فعالیتشان در وزارت نیرو بوده است.

وی افزود: با مسئولیت های سنگینی که در گذشته در حوزه های مختلف تحت پوشش وزارت نیرو داشته اند با وضعیت کار در وزارت نیرو آشنایی دارند.

نامجو تصریح کرد: ما یک نقشه راه آماده کرده ایم و تقدیم ایشان می کنیم که در این نقشه راه جنبه های مختلف برق، آب، فاضلاب و همچنین چشم اندازهایی که برای صنعت آب و برق کشور مطرح است در این نقشه راه آورده شده و به ابعاد مختلف مسائل حاکمیتی و واگذاری تصدی ها و نگاهی که باید به اصل 44 داشته باشند در این نقشه راه پرداخته شده است.

وزیر نیرو در پاسخ به اینکه اگر وزیر نیروی دولت یازدهم از شما به عنوان مشاور دعوت به همکاری کند، قبول می کنید، اذعان داشت: درباره این موضوع هنوز فکر نکرده ام.

خبرگزاری تسنیم - کد خبر: 111221
۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۷:۳۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.