English
چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۳:۱۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

چیت چیان مخالف ادغام آبفای شهری و روستایی است

چیت چیان مخالف ادغام آبفای شهری و روستایی است
عضو کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه با ارائه برنامه‌های وزیر پیشنهادی نیرو، نظر کمیسیون کشاورزی نسبت به چیت چیان مثبت است، گفت: وزیر پیشنهادی نیرو مخالف ادغام شرکت‌های آبفای شهری با آبفای روستایی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از خبرگزاری فارس، هدایت‌الله میرمرادزهی نماینده سراوان با بیان اینکه وزیر پیشنهادی نیرو برنامه‌های خود را در کمیسیون انرژی و کشاورزی ارائه کرده است افزود: وزیر پیشنهادی نیرو معتقد است که کشور از لحاظ آب بیلان منفی دارد، بنابراین او معتقد است که در گام نخست باید در بخش آب هم برای ریزش‌های جوی و ساخت سدهای مرزی برنامه‌ریزی شود.

میرمرادزهی ادامه داد:چیت چیان در برنامه خود آورده است که صنعت آب و برق زیان‌ده است و باید به شکلی مدیریت شود که زیانها از درآمدها تأمین شود و برای ساخت نیروگاه‌ها یک دوران 3 ساله در نظر گرفت.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد:چیت چیان در زمانی که به ارائه برنامه می پرداخت اعلام کرد که بحث ادغام آبفای شهری با آبفای روستایی را متوقف خواهد کرد و اعلام کرد آن را بر عهده نظرات کار کارشناسی قرار خواهد دهد و برای ادغام عجولانه تصمیم‌ نخواهد گرفت.

وی ادامه داد: چیت‌چیان یک فرد متعهد، متخصص و سالم است و مطمئناً این گونه افراد در کار موفق خواهند شد.

میرمرادزهی با اشاره به اینکه گزینه پیشنهادی نیرو با این برنامه ارائه شده قطعاً مجلس به او به عنوان وزیر رأی اعتماد خواهد داد گفت: چیت‌چیان کارشناس برق است و با حوزه آب نیز آشنا است و مدتها به عنوان قائم‌مقام وزیر نیرو و معاون وزارت نیرو مشغول به فعالیت بوده است.

به گفته وی، کمیسیون انرژی و کشاورزی نسبت به چیت‌چیان نظر مثبت دارد.

خبرگزاری فارس - کد خبر: 13920516000934
۲۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.