English
شنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۹, ۰۵:۱۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

وزارت نفت ابعاد سیاسی و امنیتی دارد

وزارت نفت ابعاد سیاسی و امنیتی دارد
وزیر پیشنهادی نفت با تاکید بر این که در حال حاضر نفت فقط یک کالا نیست، گفت: وزارت نفت داری ابعاد اقتصادی، سیاسی و بازرگانی خارجی و حتی امنیت ملی است و همراه با صنعت پتروشیمی، نقش تعیین کننده در اقتصاد کشور دارد.

وابستگی زیاد بودجه به نفت سبب پافشاری دشمن در تحریم این صنعت شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از ایرنا، زنگنه با یادآوری این که ۹۸ درصد انرژی کشور از نفت و مشتقات آن تامین می‌شود، افزود: بخش عمده ریالی بودجه کشور نیز از صادرات نفت تامین می شود؛ در واقع تراز بازرگانی خارجی کشور به صادرات نفت و فراورده‌های آن وابسته است.
وی ادامه داد: این اهمیت سبب شده تا دشمنان در برخورد با جمهوری اسلامی بیش از هرچیزی به اعمال تحریم بر این صنعت پافشاری کنند.

** از همه کارکنان صنعت نفت برای موفقیت وزارتخانه استفاده می‌کنم
وی با بیان اینکه صنعتگران نفت، رزمندگان خط مقدم در برابر جبهه دشمن هستند از زحمات وزیران نفت از ابتدای انقلاب تاکنون تشکر کرد و گفت: همه کارکنان و مدیران شریف این صنعت بار سنگین تلاش و مبارزه را که هر روز دشوارتر از قبل می‌شود، بر دوش کشیده‌اند.
گزینه پیشنهادی وزارت نفت تاکید کرد که درصورت کسب رای اعتماد از نمایندگان مجلس، از همه مدیران و کارکنان صنعت نفت که در ادامه راه پیشینیان صالح، گام برمی‌دارند، استفاده خواهد کرد.

ایرنا - کد خبر: 80775239
۲۶ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.