English
شنبه، ۲ بهمن ۱۴۰۰, ۱۵:۰۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

برگزاری همایش بین المللی استفاده از آب های نامتعارف

برگزاری همایش بین المللی استفاده از آب های نامتعارف
مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری (تحت پوشش یونسکو) با همکاری وزارت شهرداری‌ها و منابع آب کشور عمان، سمینار بین‌المللی «استفاده از آب‌های غیرمتعارف در مدیریت آب شهری» را در روزهای 22 تا 24 بهمن‌ماه سالجاری در شهر مسقط - عمان برگزار می کند.

مدیر مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری گفت: همایش بین المللی "استفاده از آب های نامتعارف در مدیریت آب شهری" بهمن ماه امسال به میزبانی کشور عمان برگزار می شود.
لوگو صبا دکتر "همایون مطیعی" امروز (یکشنبه) در گفت و گو با پاون، افزود: مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری (زیر پوشش یونسکو) با همکاری وزارت شهرداری‌ها و منابع آب کشور عمان، سمینار بین‌المللی "استفاده از آب‌های غیرمتعارف در مدیریت آب شهری" را در روزهای 22 تا 24 بهمن‌ماه سال جاری در شهر مسقط - عمان برگزار می کند.
وی هدف از برگزاری این رویداد را آشنایی شرکت‌کنندگان با مفاهیم، دانش، ابزارها و نوآوری‌های استفاده از آب‌های غیرمتعارف در منابع آب شهری با مروری بر مسایل و چالش‌های پیش‌رو در منطقه عنوان کرد.
مطیعی با بیان اینکه علاقمندان می‌توانند با ارایه مقاله و مطالعه موردی پیرامون یکی از موضوع های این همایش، تجربه های خود را با دیگر شرکت‌کنندگان به مشارکت بگذارند، گفت: ‌زمان ارسال اصل مقاله ها (به زبان انگلیسی) به دبیرخانه، حداکثر تا تاریخ 30 آذرماه سال‌جاری است.
مرکز منطقه ای مدیریت آب شهری یکی از 22 مرکز آب گروه دوم زیرپوشش یونسکو است که در بهمن ماه 1380 با امضای قرارداد بین جمهوری اسلامی ایران و یونسکو و با هدف مقابله با چالش‌های موجود در این زمینه و ارتقای فعالیت‌های مربوط به آب راه اندازی شده است.

کد خبر: 8493
۱۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۶:۳۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.