English
شنبه، ۲ بهمن ۱۴۰۰, ۱۵:۱۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

برگزاری چهارمین کنفرانس بین المللی صنعت احداث و انرژی

برگزاری چهارمین کنفرانس بین المللی صنعت احداث و انرژی
چهارمین کنفرانس بین المللی صنعت احداث و انرژی، که بزرگ ترین رویداد توسعه ای بخش خصوصی کشور محسوب می شود، در روزهای 30 دی و اول بهمن ماه سال جاری با همت و مشارکت 31 تشکل حرفه ای در مرکز همایش های بین المللی هتل المپیک تهران برگزاری می شود.

لوگو صبا به نقل از ایرنا، مدیر ستاد برگزاری چهارمین کنفرانس بین المللی صنعت احداث و انرژی در این خصوص گفت: این کنفرانس با حضور و مشارکت استادان، محققان، کارشناسان و صاحبان بنگاهای اقتصادی؛ بیش از هشت پانل تخصصی در موضوعاتی چون توسعه پایدار صنعت احداث، مالی و اقتصادی، صدور خدمات فنی و مهندسی، برق و آب و فاضلاب و کسب و کار، برگزار خواهد شد.

محمد رضا انبیائی افزود: این رویداد با توجه به مشارکت 31 تشکل در برگزاری آن، بی تردید مهم ترین رویداد توسعه ای بخش خصوصی کشور است و انتظار می رود موضوعات مطروحه در این کنفرانس دو روزه که همراه با نمایشگاه بزرگ جانبی است، موجب توسعه این حوزه علمی و اقتصادی در کشور شود.

وی خاطر نشان کرد: از مهمترین برنامه های چهارمین کنفرانس بین المللی صنعت احداث و انرژی می توان به ارائه مقالات تخصصی، سخنرانی های کلیدی و برگزاری نمایشگاه جانبی و نشست های ویژه بخش خصوصی و دولتی اشاره کرد.

انبیائی با بیان اینکه، رویکرد کلی این کنفرانس ظرفیت سازی، ایجاد توانمندی و ماندگاری شرکت ها و سازمان های پروژه محور است، افزود: به طور معمول چون برگزاری این کنفرانس مرتبط با وزارتخانه های راه و شهرسازی، نفت، نیرو، صنعت، معدن، و وزارت امور خارجه است، برخی از مقامات ارشد این وزارتخانه ها، به عنوان سخنران در کنفرانس حضور خواهند یافت.

وی با بیان اینکه، نباید انتظار داشته باشیم با برگزاری این کنفرانس تمام مشکلات کشور حل شود، گفت: همین که کنفرانس توانسته است در هم سویی و هم صدایی تشکل ها، گام های مهمی بردارد، بسیار قابل توجه است، چرا که اگر دولت و مجلس بخواهند به تشکل ها کمک کنند، باید تشکل ها حرف های متناقض نزنند و خواسته هایشان به سمت همسان سازی پیش برود.

چهارمین کنفرانس بین المللی صنعت احداث و انرژی، روزهای 30 دی و اول بهمن 92 در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی هتل المپیک برگزار می شود.

کد خبر: 92100402183
۱۵ دی ۱۳۹۲ ۰۷:۴۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.