English
شنبه، ۲ بهمن ۱۴۰۰, ۱۴:۵۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

چهارمین کنفرانس صنعت احداث و انرژی برگزار شد

چهارمین کنفرانس صنعت احداث و انرژی برگزار شد
چهارمین کنفرانس صنعت احداث و انرژی با رویکرد ظرفیت سازی، ایجاد توانمندی و ماندگاری شرکت ها و سازمانهای پروژه محور روز دوشنبه در تهران آغاز به کار کرد.

لوگو صبا به نقل از ایرنا، هدف از تشکیل این کنفرانس که با حضور کارشناسان و متخصصان پروژه های مختلف عمرانی در حال برگزاری است، استفاده از روشهای نوین تامین منابع مالی در پروژه های صنعت احداث و انرژی و صدور خدمات فنی و مهندسی است.

ارایه راهکارهای مناسب برای دولت در جهت ایجاد بسترهای لازم به منظور توانمندسازی و ماندگار کردن شرکت ها در راستای توسعه مهندسی کشور و توجیه و تشویق شرکتهای پروژه محور به بازنگری در ساختارهای درونی به منطور ایحاد بهبود مستمر عملکرد و پی ریزی زمینه ماندگاری در صنعت احداث کشور از دیگر اهداف تشکیل این کنفرانس است.

در این کنفرانس چگونگی شناسایی تهدیدها و فرصتها و تبیین راهکارهای ارتقا جایگاه شرکتها در بازارهای جهانی برای انتقال و استفاده از فناوریهای نوین و ایجاد اشتغال در کشور توسط کارشناسان، متخصصان، اساتید و اندیشمندان حوزه ساختمان و شهرسازی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

چهارمین کنفرانس بین المللی صنعت احداث انرژی با رویکرد ظرفیت سازی ایجاد توانمندی و ماندگاری شرکتها و سازمان های پروژه محور، روزهای 30 دی و اول بهمن در تهران تشکیل می شود.

کد خبر: 81002181
۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.