English
شنبه، ۲ بهمن ۱۴۰۰, ۱۵:۰۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

کنفرانس صنعت احداث و انرژی بدون حضور هیچ وزیری برگزار شد

کنفرانس صنعت احداث و انرژی بدون حضور هیچ وزیری برگزار شد
اخیرا در برخی از همایش‌ها و کنفرانس ها مشاهده شده برگزار کنندگان با سوء استفاده از نام وزراء ومسئولان وتحت عنوان اینکه این شخصیت‌ها در برنامه حضور خواهند داشت،برای عدم پرداخت هزینه های تبلیغاتی اقدام به دعوت از خبرنگاران رسانه می کنند.این در حالیست که وزارتخانه و یا سازمان مربوطه اطلاعی از برنامه فوق ندارند.

چهارمین کنفرانس بین المللی صنعت احداث و انرژی با عدم حضور مقامات و وزرای عنوان شده در فهرست بلند بالای برنامه در هتل المپیک تهران برگذار شد.

لوگو صبا به نقل از ایلنا صبح روز یکشنبه کنفرانسی دو روزه با عنوان صنعت احداث و انرژی در سالن همایش های هتل المپیک برگذار شد.

این کنفرانس در حالی برگذار شد که در کنداکتور برنامه شاید تمامی وزارای کابینه دولت از جمله علی ربیعی وزیر کار و رفاه اجنماعی، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، علی طیب نیا وزیر اقتصاد، حمید چیت چیان وزیر نیرو، عباس آخوندی وزیر راه وشهرسازی، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت درج شده بود.

و اما علی اکبر هاشمی رفسنجانی ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام باید بعنوان سخنران اصلی و افتتاحیه کنفرانس به ایراد سخن می پرداخت که به علت اشتباه دبیرخانه همایش در نوع دعوت از ایشان در کنفرانس حاضر نشد.

البته اکبر ترکان مشاور ارشد ریاست جمهوری و محمدباقر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری نیز از دیگر مدعوین این به اصلاح کنفرانس بودند که هیچ کدام حضور نداشتند.

البته آنچه  واکنش تمامی خبرنگاران حاضر در محل کنفرانس را به دنبال داشت این بود که با وجود مشغله‌کاری در کنفرانسی حضور یافته‌اند که با یدک کشیدن نامی پرطمطراق خبری از هیچ یک از مدعوین و سخنرانان نبود و مباحث مطرح شده تنها در حد پانل های تخصصی ارائه شد.

گفتنی است این رویه دعوت از رسانه ها با سوءاستفاده از  اسامی مقامات چند وقتی است که برای کشاندن خبرنگاران به برخی همایش ها باب شده و شاید برگذار کنندگان این گونه کنفرانس ها با استفاده از نام مقامات و وزرا در صدد پر کردن خلا محتوایی کنفرانس هایی از این دست هستند.

کد خبر: 138160
۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.