English
جمعه، ۲۰ تیر ۱۳۹۹, ۱۹:۰۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

فرهنگ سازی؛ رویکرد جدید وزارت نیرو

فرهنگ سازی؛ رویکرد جدید وزارت نیرو
در زمینه مصرف بهینه آب و برق ابتدا باید خود ما عامل باشیم تا اثربخشی اقدام های انجام شده در این حوزه بیشتر شود.

مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو، فرهنگ سازی را به عنوان رویکرد جدید این وزارتخانه مطرح کرد.
صبا به نقل از پاون، "محمد پیرعلی" در جمع مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه وزارت نیرو در خراسان رضوی، گفت: رویکرد جدید وزارت نیرو به فرهنگ سازی تغییر یافته است.
وی با تاکید بر اثربخش تر کردن برنامه ها و فعالیت های روابط عمومی های شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو، از آنها خواست تا توجه بیشتری به مقوله فرهنگ سازی مصرف بهینه آب و برق داشته باشند.
مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو در ادامه از امضای تفاهم نامه این وزارتخانه با صدا و سیما در راستای مدیریت مصرف بهینه آب و برق خبر داد و افزود: مقرر شده است تا همکاری های وزارت نیرو و صدا و سیما در این باره گسترش یابد.
پیرعلی به برگزاری نشست های مختلف با مدیران ارشد وزارت آموزش و پرورش به منظور تعمیق تعامل ها در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب و برق اشاره کرد و ادامه داد: شیوه نامه چگونگی این همکاری ها نیز آماده شده است که پس از نهایی شدن، به اجرا در خواهد آمد.
وی سپس بر رعایت مصرف بهینه و مدیریت شده انرژی به ویژه آب و برق در شرکت های تابعه وزارت نیرو تاکید کرد و گفت: در زمینه مصرف بهینه آب و برق ابتدا باید خود ما عامل باشیم تا اثربخشی اقدام های انجام شده در این حوزه بیشتر شود.
برگزاری نشست های منظم شورای انسجام بخشی شرکت های تابعه وزارت نیرو در استان ها به منظور استفاده از ظرفیت های یکدیگر و رسیدن به تصمیم های اثرگذار در حوزه صنعت آب و برق براساس عقل جمعی از دیگر مواردی بود که مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو در این نشست به آن اشاره کرد.
در ابتدای این نشست، مدیران روابط عمومی شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو در خراسان رضوی به بیان گزارشی از اقدام ها و برنامه های این شرکت ها در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب و برق پرداختند.

کد خبر: 10113
۲۳ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۲۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.