English
شنبه، ۲ بهمن ۱۴۰۰, ۱۵:۲۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نوزدهمین کنفرانس شبکه‌های توزیع برق آغاز به‌کار کرد

نوزدهمین کنفرانس شبکه‌های توزیع برق آغاز به‌کار کرد
تبادل افکار، برقراری تعامل مثبت و سازنده بین پژوهشگران و نیز توسعه فناوری‌های روز صنعت توزیع برق ازجمله اهداف برگزاری این کنفرانس‌ است.

نوزدهمین کنفرانس شبکه‌های توزیع برق کشور به همت انجمن مهندسان برق و الکترونیک ایران و با همکاری شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ صبح امروز (سه‌شنبه) در سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو در تهران آغاز به‌کار کرد.
صبا به‌ نقل از پاون، دبیر اجرایی نوزدهمین کنفرانس شبکه‌های توزیع برق در آیین گشایش این کنفرانس گفت: تبادل افکار، برقراری تعامل مثبت و سازنده بین پژوهشگران و نیز توسعه فناوری‌های روز صنعت توزیع برق ازجمله اهداف برگزاری این کنفرانس‌ها است.
مهندس "مرتضی بهادری" افزود: ترویج علم و دانش در صنعت برق، تشویق کارشناسان به امر تحقیقات و مطالعه‌های فنی، فراهم کردن بستری برای نشر اندیشه‌های‌ نوین و همچنین ایجاد محلی به‌منظور طرح مشکلات صنعت برق در بین صاحب‌نظران از دیگر اهداف برگزاری این کنفرانس است.
وی شمار مقاله‌های ارسال شده به این کنفرانس را 1200 مقاله عنوان کرد و افزود: این تعداد مقاله بیانگر مشارکت گسترده کارشناسان شرکت‌های توزیع در صنعت برق و استادان و کارشناسان دانشگاهی است.
به‌گفته وی، در این دوره از کنفرانس پس از داوری‌های کارشناسی، 110 مقاله پذیرفته شده است که در سه سالن پژوهشگاه نیرو ارایه و 36 مقاله نیز به‌صورت پوستر ارایه خواهد شد.
نوزدهمین کنفرانس شبکه‌های توزیع نیروی برق کشور طی روزهای شانزدهم و هفدهم اردیبهشت‌ماه جاری در محل پژوهشگاه نیرو در حال برگزاری است.

کد خبر: 10614
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۷:۱۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.