English
شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹, ۱۷:۱۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

حضور 50 شرکت خارجی در یازدهمین "همایش بین المللی پتروشیمی"( IPF)

حضور 50 شرکت خارجی در یازدهمین "همایش بین المللی پتروشیمی"( IPF)
پیوندی از حضور بیش از 1300 متخصص و کارشناس برجسته و حرفه‌ای به نمایندگی از 300 شرکت ایرانی و 50 شرکت خارجی در یازدهمین همایش بین‌المللی پتروشیمی ایران خبر داد.

صبا به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمدحسن پیوندی در یازدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران، گفت: این همایش توانسته است بیش از 1300 متخصص و کارشناس برجسته و حرفه‌ای به نمایندگی از 300 شرکت ایرانی و 50 شرکت خارجی در یازدهمین همایش بین‌المللی پتروشیمی ایران حضور یافته‌اند که در این جمع 70 شرکت‌کننده از 23 کشور خارجی حضور دارند.
 
معاون مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی افزود: در دو دهه گذشته سرمایه‌گذاری‌های بسیاری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی انجام شده که تأثیر زیادی در ایجاد اشتغال در کشور داشته است و همچنین سرمایه‌گذاری در 2 قطب پتروشیمی کشور یعنی ماهشهر و عسلویه باعث رشد و توسعه مهندسی داخلی، نفت و ساختمان و ساخت تجهیزات مورد نیاز صنایع مربوطه شده است.
 
وی ادامه داد: این امر موجب شد، تا فرصت‌های شغلی زیادی در سایر بخش‌ها، مانند بهداشت، سلامت، صنعت خودرو و سایر صنایع ایجاد گردد.
 
معاون مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: ایران در کل جهان تنها کشوری است که تمام ابزار، ظرفیت‌ها و منابع موردنیاز برای یک صنعت پتروشیمی سودآور و فعال را در اختیار دارد، به طوری که هیچ کشوری در جهان این وضعیت‌ها را یکجا در اختیار ندارد. بنابراین شما فرصت جدید و نادری در اختیار دارید که هیچ سرمایه‌گذاری در کل جهان این فرصت را هرگز در اختیار نخواهد داشت.
 
پیوندی ادامه داد: این فرصت استثنایی نباید از دست برود، بلکه باید سرمایه‌گذاران از این فرصت بهترین استفاده را کنند، زیرا ما علاوه بر سواحل خلیج فارس و دریای عمان به دنبال احداث صنایع تکمیلی و زنجیره ارزش افزوده در صنعت پتروشیمی هستیم.
 
وی در پایان تصریح کرد: در کنار برگزاری این همایش دو روزه نمایشگاهی با عنوان ایجاد فرصت‌های صنعت پتروشیمی در حال برگزاری است که علاقمندان می‌توانند از این نمایشگاه نیز بازدید کنند.

کد خبر: 4863847
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۸:۵۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.