English
شنبه، ۲ بهمن ۱۴۰۰, ۱۶:۱۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

همایش بین المللی جذب سرمایه گذاری خارجی

همایش بین المللی جذب سرمایه گذاری خارجی
رییس شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان تهران گفت: همایش بین المللی جذب سرمایه گذاری خارجی را تا مهرماه آینده در استان تهران برگزار خواهیم کرد.

صبا سیدحسین هاشمی روز دوشنبه در حاشیه چهارمین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان تهران در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: همایش بین المللی جذب سرمایه گذار خارجی در چارچوب قوی با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی تهران، سازمان امور اقتصاد و دارايی و استانداری تهران برگزار خواهیم شد.

وی با بیان اینکه کارگروه تخصصی ویژه همایش در جلسه امروز شورای گفت وگو تعیین شد، افزود: برگزاری این همایش کمک خواهد کرد تا در این فضای جدید بتوانیم درکنار جذب سرمایه های داخلی نسبت به جذب سرمایه های خارجی نیز اقدام کنیم.

هاشمی با بیان اینکه بخش عمده توجه دولت به جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی برای بخش تولید است، گفت: تمام تلاش آن است که اطمینان لازم را برای سرمایه گذاران فراهم کنیم تا نه تنها سرمایه داخلی بلکه سرمایه های خارجی نیز جذب کشور شود.

استاندارتهران گفت : فضای بین المللی برای این منظور فضای بسیار مناسبی است و باید از این فرصت نهایت استفاده را کرد.

هاشمی اظهار کرد: مرکز جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی تا اوایل تیر ماه در استان تهران راه اندازی خواهد شد و با برگزاری همایش مذکور زمینه ای خواهد شد تا تهران به عنوان یک پایلوت قوی در کشور مطرح شود.

چهارمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان تهران با دستورهای جلسه درمورد قرائت نامه شهرداری تهران درخصوص اقتصاد مقاومتی، خلاصه گزارش سازمان جهاد کشاورزی، بحثی درباره تحقق سرمایه گذاری خارجی و گزارش درباره برنامه های بانک مرکزی و سایر بانک ها برای تامین تسهیلات مالی بخش های اقتصادی صبح امروز با حضور استاندارتهران، رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران، معاون برنامه ریزی استاندار تهران و دیگر اعضا در ساختمان شماره 2 اتاق بازرگانی، صنایع و معادن تهران برگزار شد.


کد خبر: 81203349
۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۷:۳۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.