English
شنبه، ۲ بهمن ۱۴۰۰, ۱۴:۳۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نقش پررنگ انرژی‌های نو در دهمین همایش بین‌المللی انرژی

نقش پررنگ انرژی‌های نو در دهمین همایش بین‌المللی انرژی
تلاش شده است که مشارکت بین‌المللی در برگزاری این همایش افزایش یابد و بر این اساس، در دهمین کنفرانس بین‌المللی انرژی مدیرکل سازمان بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر (IRENA) حضور دارد.

مدیرعامل سازمان انرژی‌های نو ایران (سانا) از نقش پررنگ انرژی‌های تجدیدپذیر در دهمین همایش بین‌المللی انرژی خبر داد.
صبا به نقل از پاون، مهندس "یوسف آرمودلی"، گفت: چندین سال است که همایش بین‌المللی انرژی در کشور برگزار می‌شود و در هر دوره انرژی‌های تجدیدپذیر سهم بیشتری را از مباحث این همایش به خود اختصاص می‌دهند.
وی افزود: به‌تازگی تلاش شده است که مشارکت بین‌المللی در برگزاری این همایش افزایش یابد و بر این اساس، در دهمین کنفرانس بین‌المللی انرژی مدیرکل سازمان بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر (IRENA) حضور دارد.
وی ادامه داد: این همایش، کنفرانسی تعیین‌کننده و مهم در بخش برق و نفت است و مقاله‌های بسیاری در این بخش‌ها به کمیته‌های علمی رسیده است.
آرمودلی با بیان اینکه شرکت‌های خصوصی که مجوز سرمایه‌گذاری در بخش انرژی‌های تجدیدپذیر دارند، در این همایش حضور فعال خواهند داشت، گفت: تولیدکنندگان فعال در این بخش نیز در این همایش به‌صورت گسترده حضور دارند و تعداد خوبی مقاله در بخش انرژی‌های تجدیدپذیر به کمیته‌های علمی رسیده است.
وی با بیان اینکه با توجه به توسعه انرژی‌های نو در کشور، به‌دنبال ایجاد زیرساخت‌های انرژی تجدیدپذیر هستیم، اظهار داشت: برگزاری چنین کنفرانس‌هایی در کشور موجب بررسی نقاط قوت و شناخت مشکلات پیش رو در جهت توسعه انرژی‌های نو شده و به رفع موانع احتمالی منجر می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: نقش انرژی‌های تجدیدپذیر در دهمین همایش بین‌المللی انرژی بسیار پررنگ است.
دهمین همایش بین‌المللی انرژی با شعار "مدیریت منابع کارآمد، صنعت انرژی سرآمد" روزهای 4 و 5 شهریورماه 93 در سالن همایش‌های پژوهشگاه نیرو در تهران برگزار می‌شود.
این همایش که بزرگ‌ترین گردهمایی مدیران و متخصصان حوزه انرژی کشور محسوب می‌‌شود، با همکاری وزارت‌خانه‌های نیرو، نفت و شماری از شرکت‌ها و سازمان‌های زیرمجموعه این دو وزارت‌خانه، شهرداری تهران، صندوق توسعه ملی، گروه مپنا و شرکت الکترونیک افزارآزما ترتیب خواهد یافت.
این همایش در سه محور اصلی مدیریت منابع، انرژی و اقتصاد و فناوری‌های انرژی و محیط زیست برگزار خواهد شد.
وزیران نیرو، نفت، صنعت، معدن و تجارت، وزیر انرژی سنگال و شماری از مدیران سازمان‌های بین‌المللی ذیربط و متخصصانی از کشورهای آلمان،، هلند، آمریکا، هنگ‌کنگ، لبنان، ترکیه و ... ازجمله سخنرانان کلیدی این همایش مهم بین‌المللی در بخش انرژی معرفی شده‌اند.
همزمان با برگزاری این همایش، نمایشگاه جانبی نیز به‌عنوان فرصتی برای شرکت‌ها و موسسه‌های فعال در حوزه انرژی برای ارایه آخرین دستاوردهای خود در یک فضای علمی برپا خواهد شد.

کد خبر: 12448
۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۸:۰۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.