English
چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹, ۱۸:۲۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

قتل در گرداب خیانت

پسر ۲۲ ساله ای که در پی دوستی خیابانی،با همدستی زن خیانتکار شوهر او را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده بود هنگام بازسازی صحنه قتل گفت: اگر دوستم (مقتول) همسرش را طلاق می داد او را نمی کشتم!!

به گزارش خراسان، متهم ۲۲ساله این پرونده جنایی وقتی در محل ارتکاب جنایت هولناک خود مقابل دوربین قوه قضاییه قرارگرفت، به دستور قاضی سید جواد حسینی (قاضی ویژه قتل عمد) به تشریح جزئیات و چگونگی وقوع قتل پرداخت و گفت: پس از آن که با «هـ» در یک شرکت فروش لوازم آرایشی و بهداشتی آشنا شدم روابط صمیمانه ای بین ما به وجود آمد و من برای آن که بتوانم راحت تر به منزل (هـ) رفت و آمد کنم طرح دوستی با شوهر او ریختم و بدین ترتیب با جلب اعتماد شوهر «هـ» با یکدیگر در یک مغازه فروش لوازم آرایشی شریک شدیم. در این میان «هـ» که با همسرش اختلاف داشت سعی کرد از او طلاق بگیرد ولی «م» او را طلاق نمی داد تا این که ۵ماه قبل «هـ» کلید منزل خودشان را به من داد که بتوانم راحت تر به آن جا رفت و آمد کنم. من حتی برای همسر «هـ» در کافه ای جشن تولد گرفتم ولی درباره علاقه خودم به همسرش چیزی به او نگفتم چون باهم دوست بودیم!!

وی همچنین مدعی شد: در این حال خانواده «هـ» نیز از علاقه من به او آگاه بودند و می دانستند که من با دخترشان ارتباط دارم البته سال گذشته خانواده خودم را نیز در جریان این موضوع گذاشتم و آن ها با «هـ» صحبت کردند اگرچه خانواده ام مخالفت کردند، اما من آنها را متقاعد کردم که باید با «هـ» ازدواج کنم. مدتی بعد به فکر کشتن همسر او افتادم و شب حادثه نیز درحالی که استرس داشتم چاقویی را داخل کوله پشتی ام گذاشتم و در نیمه شب به منزل «هـ» رفتم. با کلید یدکی در را باز کردم و کنار آشپزخانه روی صندلی در تاریکی شب نشستم . شاید اگر او تنها تا ۲۰دقیقه دیگر بیدار نمی شد من از قتل منصرف می شدم ولی او یک لحظه از خواب پرید و داخل آشپزخانه آمد من هم در همان تاریکی به سمت او حمله ور شدم و ضرباتی را بر پیکرش وارد کردم او گیج خواب بود و در آن هنگام غافلگیر شده بود. در حال درگیری او به خاطر این که قوی تر از من بود مرا روی مبل انداخت، ولی در همین حال نیز من ضرباتی را بر بدن او با چاقو فرود می آوردم که «هـ» نیز از پشت سر و با چاقو به او حمله کرد و چند ضربه به او زد.

همسایه ها که متوجه سروصدا شده بودند با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند، اما «هـ» از پشت آیفون به ماموران گفت: مشکل خانوادگی داشتیم که حل شد اما ماموران باور نکردند و به او گفتند به همسرت بگو صحبت کند. من به جای همسر «هـ» از پشت آیفون صحبت کردم و گفتم موضوع خاصی نبود! که آن ها هم رفتند. پس از قتل هم همه خون ها را از روی جسد ، پرده و فرش ها شستیم و بعد هم جسد را داخل کیسه برزنتی گذاشتیم و با خودرو به روستای گونجک بردیم و کنار تخته سنگی رها کردیم. پس از آن هم باهم به تهران رفتیم و در خانه مادر «هـ» بودیم که کارآگاهان ما را دستگیر کردند. «

هـ» زن خیانتکار نیز با تایید اظهارات متهم مذکور گفت: وقتی من ضرباتی را با چاقو به همسرم وارد می کردم او حیرت زده، مرا نگاه می کرد و می گفت: دیگر نزن! دارم می میرم!! در همین حال نیز پایش روی خون های ریخته شده، سر خورد و به زمین افتاد.

این زن ادامه داد: پس از آن که جسد را در جاده خاکی روستای گونجک رها کردیم، مبالغی پول نیز از حساب بانکی همسرم برداشتیم و با رهاکردن خودروی من در بولوار امامت مشهد به طرف تهران رفتیم. البته من از همسرم خواسته بودم که مرا طلاق بدهد، اما او مرا دوست داشت ونمی خواست این اتفاق بیفتد.

 شایان ذکر است: پس از اعترافات صریح متهمان به ارتکاب جنایت، آنان با صدور قرار بازداشت موقت از سوی قاضی حسینی روانه زندان شدند تا این پرونده جنایی دیگر مراحل قانونی خود را طی کند.

سابقه خبر_ پانزدهم مهر گذشته کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در پیگیری پرونده مفقود شدن یک جوان ۲۹ساله منزل وی را مورد بازرسی قرار دادند که با لکه های خون روی سیفون فاضلاب روبه رو شدند.

 بررسی های کارآگاهان با دستورات ویژه قاضی حسینی نشان داد که از همسر جوان فقدانی نیز اطلاعی در دست نیست و بدین ترتیب پرونده جنایی شکل گرفت و با ردیابی های اطلاعاتی متهمان قبل از کشف جسد در تهران دستگیر شدند.

خراسان
۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.