English
سه شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۰۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

قتل عام خانوادگی در بستر خواب

پسری جوان در اقدامی جنون‌آمیز به قتل عام خانوادگی دست زد.در این جنایت، پدر، مادر و پدربزرگ وقتی در بستر خواب بودند از سوی پسر خانواده غافلگیر شدند.

به گزارش ایران، عقربه‌ها ساعت 6 و 45 دقیقه صبح دیروز –شنبه 8 آذرماه سال جاری-را نشان می‌داد که دو جوان با چهره‌ای آرام پای در کلانتری کن گذاشتند و یکی از آنها در حالی که دست دوستش را گرفته بود ادعا کرد وی اعضای خانواده‌اش را به قتل رسانده است.

مأموران که این ادعای عجیب را می‌شنیدند هر دو جوان را دستگیر کردند و به بلوک «B» مجتمع شفق در خیابان پارک کوهسار رفتند.

پلیس زمانی که پای در طبقه اول بلوک B گذاشت با صحنه هولناکی روبه‌رو شد.

جسد مادر خانواده و پدربزرگ 80 ساله در بستر خوابشان دیده می‌شد و با راهنمایی «میلاد» مشخص شد جسد پدرش در صندوق عقب پراید جاسازی شده است.

تحقیقات پزشکی قانونی در محل جنایت نشان از آن داشت که اعضای خانواده در ساعت پایانی
شب گذشته و در حالی که همگی در خواب بودند با ضربات چاقو از پای درآمده‌اند.

دوست میلاد در تحقیقات پلیسی گفت: شب قبل، میلاد در تماس تلفنی به من گفت خسته شده است و می‌خواهد اعضای خانواده‌اش را به قتل برساند، آرامش کردم تا اینکه ساعت 6 صبح بود که میلاد باز به من زنگ زد و با خونسردی اصرار کرد به خانه‌شان بروم تا درباره موضوع مهمی صحبت کنیم.

وی افزود: وقتی با نگرانی جلوی در رسیدم، میلاد را دیدم که منتظرم بود و ادعا کرد اعضای خانواده‌اش را به قتل رسانده است و به همین خاطر با هم به کلانتری رفتیم.

میلاد که هنوز از اقدام خونینش احساس پشیمانی نمی‌کند در بازجویی‌ها گفت: از گذشته با پدر 60 و مادر 55 ساله‌ام اختلاف داشتم تا اینکه شب گذشته برای پایان دادن به این اختلافات تصمیم به قتل آنها گرفتم.

وی افزود: شب حادثه پدربزرگم نیز در خانه‌مان میهمان بود و منتظر ماندم تا آنها بخوابند و ساعت 5/12 نیمه شب بود که با اطمینان از خواب بودن آنها با چاقویی که در دست داشتم به سراغشان رفتم و یکی پس از دیگری آنها را به قتل رساندم.

جسد پدرم را به سختی داخل پرایدمان گذاشتم و ساعت 6 صبح بود که به دوست صمیمی‌ام که از اختلاف من و خانواده‌ام خبر داشت زنگ زدم و خواستم به در خانه‌مان بیاید تا درباره موضوع مهمی حرف بزنم که وقتی آمد متوجه به قتل رساندن اعضای خانواده‌ام شد.

همزمان با این تحقیقات مأموران پلیس در بررسی‌های نخست در قتلگاه، یک پایپ ویژه مصرف شیشه پیدا کردند و تحقیقات پلیسی برای افشای جزئیات این قتل عام خانوادگی ادامه دارد.

بنا براین گزارش، خبرنگار شوک برای تهیه این خبر و جلوگیری از انتشار اخبار ناصحیح و شایعه‌پردازی به کلانتری کن مراجعه کرده بود که رئیس کلانتری هیچ‌گونه همکاری انجام نداد.

ایران
۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.