English
سه شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۵۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

درخواست طلاق پس از 3 ماه قهر

قهر زن جوان برایش دردسرساز شد و زندگی مشترک با همسرش را نابود کرد.

به گزارش ابتکار، چندی پیش زن جوانی به شعبه 268 دادگاه خانواده رفت و در خواست طلاق داد. وقتی قاضی علت درخواست طلاق را پرسید به قاضی گفت: آقای قاضی 10 سال است که با مهران ازدواج کرده ام و در این مدت دارم رفتارهای او و خانواده اش را تحمل می‌کنم.

همیشه به خاطر پسرمان کوتاه امده ام و هیچ وقت سعی نکردم زندگیمان را از هم بپاشم. اما شوهرم خیلی نمک نشناس است و وقتی یکبار از خانه قهر کردم به فکر ازدواج مجدد افتاده است. دو ماه پیش وقتی مثل همیشه با مهران دعوایم شد و تصمیم گرفتم این بار کمی او را تنبیه کنم. برای همین پسرم را برداشتم د وسایلم را جمع کردم و به خانه مادرم رفتم. همان شب مهران به خانه مادرم امد. تصور می‌کردم که برای آشتی کردن امده اما او آمد و پسرمان را با خودش برد. در این مدت تصور می‌کردم که مهران برای منت کشی و آشتی کردن حتما به دنبال من خواهد آمد. ولی او نیامد. سه ماه گذشت و من تازه متوجه شدم که مهران در این مدت در تدارک ازدواج مجدد بوده است.

من تازه متوجه شدم که شوهرم حتی خانه ای برای خودش و همسر جدیدش اجاره کرده و جهیزیه من را هم به آن خانه برده تا با همسر جدیدش با هم در آنجا زندگی کنند.

برای همین از او شکایت دارم و می‌خواهم پس از گرفتن تمام حق و حقوقم و همینطور جهیزیه ام از مهران جدا شوم. بعد از حرف های زن قاضی عموزادی برای اثبات ادعای او شوهرش را نیز به دادگاه احضار کرد.‎

ابتکار
۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.