English
چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹, ۱۸:۵۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نجات معجزه آسای نوزاد هفت روزه از چاه

نوزاد هفت روزه که بعد از به دنیا آمدن در معبر فاضلاب شهری در سیدنی رها و در چاه ٥/٢ متری سقوط کرده بود به شکل معجزه آسایی نجات یافت.

به گزارش اعتماد، به گفته مقامات استرالیا این نوزاد پس از گذراندن شش روز در چاهی ٥/٢ متری، از سوی تعدادی دوچرخه‌سوار در حومه شهر سیدنی پیدا شد. شرایط دهشتناک چاه فاضلاب ٥/٢ متری و پیکر نحیف نوزاد شش روزه، خبر از سرنوشتی دردناک برای او می‌داد اما این پایان بهار زندگی او نبود و نجات معجزه‌آسایی، انتظار او را می‌کشید.

 دوچرخه‌سوارانی که در حومه شهر سیدنی استرالیا در حال تمرین بودند در گفت‌وگو با رسانه‌ها گفته‌اند در حالی که مشغول تمرین بودند، صدای گریه نوزادی را از زیر خیابان شنیده‌اند و به سرعت به سمت آن حرکت کرده‌اند.

گفته می‌شود این دوچرخه‌سواران پس از شنیدن صدا و مشکوک شدن به آن، توقف کرده و در چاه فاضلاب و آبگیر خیابان را برداشته‌اند و با نوزادی روبه‌رو شده‌اند که در چاه رها شده بود. با اطلاع دادن به پلیس و حضور ماموران امداد به سرعت عملیات نجات نوزاد هفت روزه آغاز شد و پس از مدتی این نوزاد از کف معبر فاضلاب و آبگیر شهری به عمق ٥/٢ متر نجات یافت.

این نوزاد هم‌اکنون در شرایط ویژه در بیمارستان به سر می‌برد و انجام اقدامات درمانی روی او ادامه دارد. گفته می‌شود زنی ٣٠ ساله که پیش از این به اتهام قتل تحت تعقیب قرار داشت در ارتباط با این نوزاد از سوی پلیس استرالیا دستگیر شده است.

تحقیقات پلیس نشان می‌دهد این نوزاد هفت روزه تنها یک روز بعد از به دنیا آمدن در این معبر فاضلاب و آبگیر شهری رها شده است و تا لحظه پیدا شدن، به مدت شش روز به صورت معجزه آسایی زنده مانده است.

اعتماد
۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.