English
سه شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹, ۰۰:۵۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

"ایفران"، سوئیسی کوچک در آفریقا! +عکس

این شهر کوچک در مراکش ساخته شده است و به خاطر فرمت اروپایی و شباهت خاصی که به سوئیس دارد معروف است. این شهر در دهه 1930 توسط فرانسوی ها ساخته شده است و به سوئیس کوچولو آفریقا شهرت دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،سوئیس کشوری است که به طبیعت بکرش معروف است و بسیاری برای اسکی کردن و انجام ورزش های زمستانی به آن می روند اما برای آفریقایی ها سفر به "ایفران" مشابه سفر به سوئیس است.

این شهر کوچک در مراکش ساخته شده است و به خاطر فرمت اروپایی و شباهت خاصی که به سوئیس دارد معروف است. این شهر در دهه 1930 توسط فرانسوی ها ساخته شده است و به سوئیس کوچولو آفریقا شهرت دارد.این شهر در ارتفاع 1664 متری از سطح دریا بنا شده است. خانه های چوبی با سقف های شیروانی رنگ آمیزی شده، زمستان های برفی، طبیعت بکر و دریاچه های زیبا باعث شده است تا این شهر به یک نقطه توریستی جالب در مراکش تبدیل شود.

این شهر تا مدتی پس از جنگ های جهانی توسط فرانسوی ها اداره می شده است و از آن زمان چهره اروپایی به خود گرفته است. به گفته مسئولان شهر، این منطقه برای اروپایی ها ساخته شده است تا احساس غربت در آفریقا نداشته باشند.باشگاه خبرنگاران
۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.