English
سه شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۷:۳۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

تولد هفت قلوها در مشهد

مادر جوان مشهدی در دومین بارداری‌اش هفت قلو به‌دنیا آورد که یکی از آنها پس از زایمان جان سپرد.
مادر جوان مشهدی در دومین بارداری‌اش هفت قلو به‌دنیا آورد که یکی از آنها پس از زایمان جان سپرد.

به گزارش ایران، شامگاه 8 آذرماه سال‌جاری زن جوانی برای به‌دنیا آوردن هفت قلوهایش راهی بیمارستان ام‌البنین (س) مشهد شد تا فرشته‌های کوچولویش متولد شوند.

«ندا» 24 ساله که هنوز در بهت تولد هفت قلوهایش است به شوک گفت: وقتی متوجه شدم باردارم خیلی خوشحال شدم اما با انجام آزمایش برای سلامتی فرزندم در سه ماهگی فهمیدم به جای یک کوچولو، هفت قلو باردارم. آن لحظه من و همسرم از شنیدن این خبر خیلی شوکه شدیم، حال خیلی عجیبی داشتم اما وقتی به خودم آمدم خدا را شکر کردم.

این مادر جوان در ادامه گفت: در ماه هفتم بارداری فرزندانم را به دنیا آوردم و فهمیدم خدا دو پسر و پنج دختر به زندگی‌ام هدیه کرده است اما متأسفانه پس از زایمان یکی از پسرانم درگذشت.
حالا که فرشته کوچولوهایم قدم در این دنیا گذاشته‌اند نمی‌دانم چگونه باید از آنها نگهداری کنم چرا که همسرم یک کارگر ساده است که در گمرک کار می‌کند و درآمدی نداریم، پدرم نیز زنده نیست و مادرم برای گذران زندگی کارگری می‌کند.

زن 24 ساله ادامه داد: من و همسرم با مادرم در خانه‌ کوچکی در شهرستان درگز زندگی می‌کنیم و من برای وضع حمل به مشهد و خانه خواهرم آمدم.

تنها نگرانی‌ام آینده هفت فرزندم است که نمی‌دانم باید چگونه با این مشکلات و هزینه‌های بالا، مخارج زندگی آنها را تهیه کنیم؟!

هنوز نتوانستم شش قلوهایم را ببینم و لحظه‌شماری می‌کنم حداقل با دیدن فرشته‌های کوچکم دلم آرام گیرد.

بنا بر این گزارش شش قلوها در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان (NICU) بیمارستان حضرت ام‌البنین (س) در دستگاه «انکباتور» قرار دارند و تحت نظر پزشکان متخصص هستند.

ایران
۱۰ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.