English
سه شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۴۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

جنایت در پلاک ۴۷

بعدازظهر روز گذشته با کشف جسد دفن شده جوان ۳۰ساله ای در پذیرایی یک منزل مسکونی، راز جنایت اسیدی در پلاک ۴۷ فاش شد.

به گزارش خراسان، ساعت ۲ بعدازظهر روز گذشته صدای زنگ تلفن همراه قاضی ویژه قتل عمد به صدا درآمد و خبر رسید زوج جوانی که در کاشمر دستگیر شده اند، در بازجویی ها به ارتکاب جنایتی هولناک اعتراف کرده اند. این زوج که هنوز علت دستگیری آنان در کاشمر مشخص نیست، در اظهارات خود عنوان داشته اند جوانی را به منزل مسکونی خود در پلاک ۴۷ طبرسی شمالی مشهد کشانده و او را به قتل رسانده اند.

آنان همچنین اظهار داشتند، جسد مقتول را نیز داخل پذیرایی منزل مسکونی دفن کرده اند.

این گزارش حاکی است: قاضی «موحدی راد» پس از شنیدن گزارش مأموران انتظامی، بلافاصله دستور داد تا کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی به بررسی سوابق فردی با مشخصات اعلام شده، در دایره فقدانی های آگاهی بپردازند. لحظاتی بعد مشخص شد که خانواده جوان ۳۰ساله روز جمعه گذشته با مراجعه به پلیس آگاهی از گم شدن وی خبر داده اند که پرونده ای در این باره تشکیل شده است. با به دست آمدن این اطلاعات، دقایقی بعد قاضی شعبه ۸۰۵ دادسرای مشهد به همراه عوامل بررسی صحنه جرم، کارآگاهان اداره جنایی و نیروهای امدادی آتش نشانی به محل اعلام شده، واقع در طبرسی شمالی ۲۵ عزیمت کردند.

این در حالی بود که در این منزل مسکونی کوچک تنها یک تخته فرش و یک دستگاه تلویزیون وجود داشت و منزل مذکور تخلیه شده بود. در انتهای پذیرایی ال مانند، ۶سرامیک بزرگ جابه جا شده بود که نشان می داد جسد در همین قسمت منزل دفن شده است.

به دستور قاضی ویژه قتل عمد، نیروهای امدادی کندن زیر سرامیک ها را آغاز کردند، اما هنوز حدود ۲۰سانتی متر از خاک ها بیرون نیامده بود که ناگهان جسد جوان مذکور نمایان شد. همزمان با بیرون کشیده شدن جسد، بوی تند مواد اسیدی شیمیایی فضای اتاق کوچک را پر کرد. برخی از قسمت های بدن مقتول احتمالا به دلیل ریخته شدن مواد اسیدی از هم پاشیده بود. این احتمال زمانی قوت گرفت که لباس های مقتول نیز سوراخ شده بود و بخار اسیدی از لباس های مقتول در فضای اتاق منتشر  شد.

بررسی های بیشتر نشان داد که عامل یا عاملان این جنایت هولناک دست ها و پاهای جوان ۳۰ساله را با طناب بسته و او را به پهلو، درون حفره کنده شده، دفن کرده اند. گزارش خراسان حاکی است: تحقیقات قضایی درباره چگونگی وقوع این جنایت مرموز در حالی با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی موحدی راد ادامه دارد که برخی ادعاها نشان می دهد، عامل یا عاملان جنایت جوان ۳۰ساله را با ترفندی خاص به محل ارتکاب قتل کشانده اند.

بنابراین گزارش، وجود مقداری خاک تلنبار شده در آشپزخانه این منزل مسکونی نیز بیانگر آن بود که خاک های مذکور پس از گذاشتن جسد در حفره ایجاد شده، اضافه مانده است و عاملان جنایت فرصت تخلیه آن ها در بیرون از منزل را نیافته اند. این گزارش حاکی است، پس از انتقال متهمان دستگیر شده به مشهد، انگیزه این جنایت هولناک فاش خواهد شد.

خراسان
۱۷ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.