English
چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹, ۱۷:۲۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

کمیته سازندگان دکل های انتقال نیرو متن مشترک مناقصات را بررسی کرد

کمیته سازندگان دکل های انتقال نیرو متن مشترک مناقصات را بررسی کرد
کمیته سازندگان دکل های انتقال نیرو دومین روز از شهریور ماه سال جاری در محل سندیکای صنعت برق ایران تشکیل جلسه داد تا متن مشترک 10 ماده ای قراردادها را مورد بحث و بررسی قرار دهد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا به نقل از روابط عمومی سندیکای صنعت برق ایران ، در این جلسه که با حضور برخی مدیران و نمایندگان شرکت های عضو و رئیس کمیته حقوقی اقتصادی برگزار شد، متن مشترک قراردادها مورد نقد و بررسی قرار گرفت و در نهایت حاضرین در جلسه در خصوص برخی از موارد آن به توافق رسیدند.
همچنین مقرر شد به منظور بررسی مناقصه اتصالات پست 400 کیلوولت داران، دو تن از اعضای کمیته و با حضور رئیس کمیته حقوقی اقتصادی، از طرف سندیکا در شرکت برق منطقه ای اصفهان حاضر شوند.
در ادامه این جلسه قرار بر این گذاشته شد که پروژه های زیر 200 تن – در صورتی که جزئی از یک پروژه دیگر نباشند- نیاز به درج متن مشترک 10 ماده ای نداشته باشند، به طوری که شرکت ها بتوانند به صورت عادی در این مناقصات شرکت کنند.ارسال نامه ای توجیهی در مورد علل درج متن مشترک 10 ماده ای در پاکات مناقصات، توسط سازندگان دکل های انتقال نیرو به برق های منطقه ای و ضمیمه کردن متن اصلاح شده در پاکات مناقصه از دیگر مواردی بود که در این جلسه به تصویب رسید.در پایان این جلسه مقرر شد با دعوت از شرکت های مشاور در یک جلسه حضوری متن مشترک 10 ماده ای توجیه و شفاف سازی شود.
 
روابط عمومی سندیکای صنعت برق ایران
۲ مهر ۱۳۸۷ ۰۹:۱۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.