English
سه شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹, ۰۵:۲۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

شرکت صانیر طی 19 سال گذشته 71 پروژه فنی و مهندسی در سوریه اجرا کرده است

شرکت صانیر طی 19 سال گذشته 71 پروژه فنی و مهندسی در سوریه اجرا کرده است
مدیرعامل شرکت صانیر در دیدار با وزیر برق جمهوری عربی سوریه گفت: طی 19 سال گذشته شرکت صانیر در 71 پروژه فنی و مهندسی در حوزه تولید و نصب تجهیزات برق و توزیع آن، 191 میلیون دلار پروژه به صورت مستقیم اجرا کرده است.

لوگو صبا به نقل از ایرنا، بهمن صالحی با بیان آنکه شرکت صانیر تاکنون بیش از 190 پروژه مهم را در کشورهای مختلف جهان انجام داده است، تصریح کرد: شرکت صانیر درصدد است با حمایت دولت سوریه انجام پروژه های مختلف فنی و مهندسی از جمله برق، آب، فاضلاب، نفت و گاز در این کشور توسعه دهد.

وی با اشاره به روابط دوستانه دو کشور در منطقه خاورمیانه، یادآور شد: شرکت های فنی و مهندسی ایران از توانمندیهای تخصصی بالایی برخوردار هستند و اراده مقامات سیاسی ایران توسعه مناسبات همه جانبه با سوریه است.

صالحی اظهار داشت: شرکت صانیر با توجه به وظایف و اولویت های تعیین شده هم اکنون درصدد حضور بیشتر در پروژه های مختلف فنی و مهندسی در سوریه است و امیدواریم در آینده با اجرای طرح ها و پروژه های مهم این کشور، سربلندی شرکت های ایرانی را برای دولتمردان سوریه فراهم کنیم.

مدیرعامل شرکت صانیر با اشاره به سابقه فعالیت های این شرکت در حوزه های مختلف تولید و توزیع انرژی در کشورهای مختلف جهان، خاطرنشان کرد: این شرکت تاکنون بیش از 190 میلیون دلار پروژه را در کشورهای منطقه و جهان انجام داده و همچنان درصدد است به همراه فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران فعالیت خود را در بازارهای هدف افزایش دهد.

صالحی از حضور وزیر برق جمهوری سوریه در شرکت صانیر قدردانی کرد و افزود: شرکت صانیر با توجه به توانمندی هایی که دارد می تواند با حمایت دولت سوریه در انجام پروژه های مختلف در این کشور همچنان به مشارکت های خود ادامه دهد.

دبیرکل فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران در این دیدار گفت: این فدراسیون درصدد است صادرات خدمات فنی و مهندسی خود را به بازار کشورهای هدف تا سال 1404 به بیش از 140میلیارد دلار در سال افزایش دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صانیر، صالحی افزود: هم اکنون از 42 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی ایران 32 میلیارد دلار آن توسط اعضاء فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران کسب می شود.

وی با اشاره به وظایف فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران، یادآور شد: این فدراسیون با بیش از 130 شرکت و 19 تشکل نمونه صادراتی تحت پوشش خود در صادرات حوزه نفت و گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب، ساختمان و احداث، برق و انرژی های نو فعال است و هم اکنون در بیش از 12 کشور منطقه انجام پروژه های مربوط به تامین انرژی را برعهده دارد.

صالحی اظهار داشت: هم اکنون سهم فدراسیون صادرات انرژی از درآمدهای 42 میلیارد دلاری غیرنفتی ایران 70 درصد است که با برنامه ریزی های انجام شده قصد داریم آن را تا سال 1404 به بیش از 140 میلیارد دلار افزایش دهیم.

وی از برنامه ریزی این فدراسیون برای حضور در بازارهای بزرگ و انجام صادرات خدمات فنی مهندسی و کالاهای صنعتی در برخی از کشورهای جهان خبر داد و گفت: این فدراسیون با تشکیل کنسرسیوم های صادراتی و شرکت های بزرگ توسعه بازار برای رسیدن به اهداف بزرگ خود در زمینه صادرات خدمات فنی و مهندسی و تجهیزات انرژی به کشورهای منطقه و برخی از کشورهای جهان همچنان تلاش می کند.

کد خبر: 81650821
۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.