English
شنبه، ۲ بهمن ۱۴۰۰, ۱۵:۵۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

همایش تولید برق و انرژی پاک از زباله‌های شهری برگزار می شود

همایش تولید برق و انرژی پاک از زباله‌های شهری برگزار می شود
این همایش با هدف ارتقای همکاری‌های بین سازمانی در حوزه مدیریت پسماند، دانش‌افزایی و ارتقای آگاهی‌های جوامع علمی و اجرایی حوزه‌های مدیریت پسماند کشور، مدیریت صحیح زباله‌های شهری، حفظ منابع محیط زیست و جلوگیری از آلودگی آب‌های زیرزمینی با حضور مدیران و کارشناسان بخش انرژی کشور برگزار خواهد شد.

همایش تولید برق و انرژی پاک از زباله‌های شهری روز یکم شهریور ماه جاری در تالار همایش‌های وزارت نیرو برگزار می‌شود.
لوگو صبا به‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، این همایش با هدف ارتقای همکاری‌های بین سازمانی در حوزه مدیریت پسماند، دانش‌افزایی و ارتقای آگاهی‌های جوامع علمی و اجرایی حوزه‌های مدیریت پسماند کشور، مدیریت صحیح زباله‌های شهری، حفظ منابع محیط زیست و جلوگیری از آلودگی آب‌های زیرزمینی با حضور مدیران و کارشناسان بخش انرژی کشور برگزار خواهد شد.
بررسی و اعلام سیاست‌های تشویقی تولید برق پاک در کشور، تولید برق از زباله‌های شهری بر اساس فناوری‌های روز دنیا و تولید انرژی پاک و دوستدار محیط زیست از دیگر محورهای ین همایش اعلام شده است.
همایش تولید برق و انرژی پاک از زباله‌های شهری به ابتکار مرکز پشتیبانی صنایع آب و برق و توسعه صادرات وزارت نیرو، سازمان انرژی‌های نو ایران و شورای عالی استان‌ها برگزار می‌شود.
در این همایش، روسای شورای عالی استان‌های کشور، روسای شورای شهرهای بالاتر از 200 هزار نفر جمعیت و شهردارن و مدیران پسماند شهرهای مذکور برگزار خواهد شد.

کد خبر: 17434
۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۵۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.