English
سه شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹, ۱۸:۳۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

پدر بی رحم فرزندش را در بیابان به آتش کشید!

فرمانده انتظامی شهرستان دامغان از فاش شدن راز جسد نیمه‌سوخته کشف شده در بیابان‌های اطراف این شهرستان ظرف چهار روز خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ سید علی اکبر میری اظهار داشت: یک راننده کامیون عبوری، سوختن جسدی در جاده خاکی منطقه گیوتنگه در محور دامغان به سمنان را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داد.
 
وی با اشاره به تأیید فوت فرد از سوی پزشکی قانونی افزود: تنها سرنخ این پرونده، مشاهده یک دستگاه پژو پارس در اطراف محل جسد سوخته توسط راننده عبوری بود.
 
میری ادامه داد: تحقیقات پلیس نشان داد جنازه سوخته متعلق به مردی 36 ساله بود که به شدت به ماده مخدر صنعتی شیشه اعتیاد داشته و به خاطر روحیه پرخاشگری و تهاجمی ناشی از آن، سوابق درگیری خانوادگی متعدد در پرونده خود دارد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان دامغان خاطرنشان کرد: در روز حادثه نیز مقتول به دلیل استفاده از مواد مخدر با برادر خود درگیر می‌شود که با ضربات چاقوی برادرش به قتل می‌رسد و جسد وی توسط برادر و پدرش، با خودروی یکی از آشنایان به منطقه کشف جسد حمل و به آتش کشیده می‌شود.
 
میری از اعتراف صریح عاملان این جنایت در تهران و دامغان خبر داد و افزود: این‌گونه جنایت‌ها تأکیدی بر این بوده که مواد مخدر عامل بسیاری از ناهنجاری‌ها و جنایت‌های دل‌خراش است.
باشگاه خبرنگاران
۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۰:۳۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.