English
جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹, ۰۸:۵۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

مادر ناامید دختر بیمارش را کشت و خودکشی کرد

یک مادر اهل " هند " فرزند بیمار خود را به قتل رساند .

به گزارش باشگاه خبرنگاران، خانم " ویدهی چادها " اهل " دهلی " پس از کشتن دختر 2 ساله خود مبادرت به خودکشی کرد .

براساس گزارش پلیس خانم " چادها " که پس از متولد شدن دخترش متوجه وجودسرطان در او شد و پس از 2 سال مراقبت پزشکان از او وقتی که دیگر هیچ امیدی به بهبود دخترش نداشت و از این بابت افسرده شده بود تصمیم به پایان دادن به زندگی زجر آور دختر و خودش کرد و در نامه ایی آخرین آرزوی خود را از خانواده اش در خواست کرد .

پلیس در ادامه افزود : این آخرین حرفهای خانم " چادها " قبل از خودکشی است .( من خودم را می کشم و این در حالی است که چندی پیش دخترم " گورنی " را کشتم ،دخترم دیگر از این مرض نجات پیدا نمی کرد من و شوهرم همه ی تلاش خود را کردیم . لطفا جسد من را به همراه جسد دخترم بسوزانید تا خاکسترمان تا ابد در کنار هم باشد .)

همسر " چادها " آقای " پرادیپ " وقتی به خانه برگشت و کسی درب خانه را باز نکرد حصار خانه را شکست و وقتی وارد شد با جسد دخترش بر روی زمین و همسرش که از سقف حلق آویز شده بود رو به رو شد .

او هراسان با پلیس تماس گرفت و هنگام رسیدن پلیس به محل جنایت آنها به جسد " گورنی " کوچک و خانم " چادها " بر روی زمین در اتاق خوابش روبه رو شد .

همچنین خانم " چادها " در نوشته خود یاد آور شد که همسر او هیچ مسئولیتی بابت این حادثه ندارد و او همیشه هسرش را دوست داشته است .

آقای " پرادیپ " در ادامه افزود : این تراژدی از ناامیدی همسرش از ادامه درمان دخترمان نشآت گرفت و از خدا برای هردوشان طلب آرامش کرد.

باشگاه خبرنگاران
۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۰:۴۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.