English
شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹, ۲۳:۱۹
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

معاون برنامه‌ریزی زنگنه استعفا داد

معاون برنامه‌ریزی زنگنه استعفا داد
وزیر نفت پس از موافقت با استعفای معظمی با صدور حکمی محمدمهدی رحمتی معاون سابق نظارت راهبردی معاونت برنامه ‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری را به عنوان معاون جدید برنامه ریزی وزارت نفت منصوب کرد.

لوگوی صبا به نقل از مهر، منصور معظمی پس از حضوری دو ساله در وزارت نفت به عنوان سرپرست امور بین الملل و سپس معاون برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری این وزارتخانه استراتژیک از ادامه فعالیت در صنعت نفت منصرف شد.

بر این اساس امروز بیژن زنگنه وزیر نفت با استعفای منصور معظمی از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت، جانشین وی را انتخاب کرد.

از این رو وزیر نفت محمدمهدی رحمتی معاون سابق نظارت راهبردی معاونت برنامه‌‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری و رئیس فعلی هیات مدیره شرکت بهینه سازی مصرف سوخت را به عنوان معاون برنامه ریزی وزارت نفت منصوب کرد.

در متن حکم وزیر نفت خطاب به محمد مهدی رحمتی آمده است: با عنایت به تعهد، کاردانی و سوابق درازمدت جنابعالی در امور برنامه ریزی نفت و انرژی، بدینوسیله به عنوان معاون برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارتخانه منصوب می شوید.

انتظار دارد که در این مسئولیت با بهره گیری از تمام ظرفیت خود و همکاران محترم آن معاونت در مقطع کنونی برای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی چه در تهیه برنامه ششم و چه در کسب آمادگیهای ضروری برای دوران پساتحریم گامهایی موثر بردارید.

بیژن زنگنه، وزیر نفت همچنین در نامه ای جداگانه منصور معظمی را بعنوان مشاور وزیر منصوب کرد و آورده است: با ابراز تشکر و قدردانی از زحمات و خدمات ارزشمند جنابعالی در مدت عهده داری سمت معاونت برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری، ضمن موافقت با استعفای شما، بدینوسیله به عنوان مشاور وزیر منصوب می شوید.

در این بین گفته می شود منصور معظمی به زودی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع پتروشیمی جانشین عباس شعری مقدم خواهد شد البته مسئولان وزارت نفت تاکنون این جابه جایی را تائید و یا تکذیب نکرده اند.

محمد مهدی رحمتی دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی برق کنترل و فارغ‌التحصیل رشته اقتصاد در مؤسسه عالی پژوهش در برنامه‌ ریزی و توسعه در مقطع کارشناسی ارشد است، ضمن اینکه هم اکنون معاون نظارت راهبردی معاونت برنامه ‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری نیز هست.

کد خبر:2949630
۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.