English
پنج شنبه، ۱۴ مهر ۱۴۰۱, ۰۵:۲۳
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

واکنش زنگنه به اظهارات بابک زنجانی در دادگاه

واکنش زنگنه به اظهارات بابک زنجانی در دادگاه
وزیر نفت به اظهارات بابک زنجانی در دادگاه مبنی بر اینکه ۲ میلیارد یورو برای من پول خرد است، واکنش نشان داد و گفت: «دستت درد نکند، همین پول خرد را بده که حق ملت ایران را بدهیم.»

لوگوی صبا به نقل از مهر، بیژن زنگنه امروز در واکنش به اظهارات اخیر بابک زنجانی در دادگاه، گفت: «این روزها باید مواظب بود که جای بدهکار و طلبکار عوض نشود.»

وزیر نفت با تاکید بر اینکه آدمی پیدا می شود که می‌گوید ٢ میلیارد یورو برای ما پول خرد است، تصریح کرد: «چقدر داری که ٢ میلیارد یورو برایت پول خرد حساب می شود؟ ولی برای مردم ایران ٢ میلیارد یورو پول خرد نیست.»

این عضو کابینه دولت با اشاره به اینکه مردم ایران نفری حدود ١٣٠ هزار تومان از تو طلب دارند، اظهارداشت: «برای یک خانواده چهار نفره، حدود ٥٠٠ هزار تومان پول کمی نیست.»

وزیر نفت افزود: «یعنی شما ٢٠٠ میلیارد یورو داری که ٢ میلیارد یورو برایت پول خرد است؟ از کجا آورده ای؟ زحمت کشیده ای؟ داستان سر هم کردن هم حدی دارد. حالا باشد پول خرد تو است، دستت درد نکند، همین پول خرد را بده که حق ملت ایران را بدهیم.»

زنگنه با اشاره به اینکه مرتب اعلام می‌کنند که وزارت نفت شماره حساب اعلام نمی کند، یادآور شد: «شما تو حساب خودت یا دادگاه این پول را بریز و بگو ٢ میلیارد و ٧٠٠ میلیون دلار در حساب من پول هست. بسیار خوب خیال ما راحت می شود که پول هست، بالاخره جمهوری اسلامی از تو این پول را می گیرد.»

کد خبر:2955369
۱۱ آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.