English
پنج شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نمی‌توان درباره وقوع سیل در تهران نظر داد

نمی‌توان درباره وقوع سیل در تهران نظر داد
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت: وقوع سیل بستگی به شدت بارندگی دارد و در حال حاضر نیز نمی توان درباره وقوع سیل در تهران حرفی زد و هیچ چیز در این باره مشخص نیست.

لوگوی صبابه نقل از ایسنا، خسرو ارتقایی با بیان اینکه فردا در شورای هماهنگی بحران شهر تهران در شهرداری جلسه ای برای رسیدگی و مدیریت این مساله برگزار می شود، اظهار کرد:در این جلسه تمام مسائل مربوط به سیل و مدیریت آن مطرح و بازبینی می شود.

وی با بیان اینکه وقوع سیل ارتباطی با میزان بارندگی ندارد، ادامه داد: اگر در زمان مشخصی مقدار زیادی باران بیاید منجر به وقوع سیل می شود اما عمدتا در استان تهران این مساله در فصل تابستان رخ می دهد.

به گفته مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران در حال حاضر در ارتفاعات مانند فیروزکوه برف می آید که این برف ها در دوره دراز مدت آب می شوند به عبارت دیگر اگر شدت باران به طور معمولی باشد بخشی از آن نفوذ می کند.

ارتقایی با بیان اینکه در استان تهران عموما سیلاب ها در فصل گرما رخ می دهد،اظهار کرد:در حال حاضر نمی توان درباره وقوع سیل در تهران حرفی زد اما قطعا سازمان هواشناسی می تواند به طور دقیق این مساله را پیش بینی و شهرداری نیز آب های سطحی را مدیریت کند.

کد خبر:94081106351
۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.