English
پنج شنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۹, ۱۷:۳۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

بازدید وزیر انرژی و منابع معدنی اندونزی از طرح سد و نیروگاه 'سیاه بیشه'

بازدید وزیر انرژی و منابع معدنی اندونزی از طرح سد و نیروگاه 'سیاه بیشه'
وزیر انرژی و منابع معدنی اندونزی در جریان بازدید از طرح سد و نیروگاه تلمبه ذخیره ای سیاه بیشه در استان مازندران، برای همکاری در زمینه مطالعات جامع منابع آب و فعالیت شرکت آب و نیرو به عنوان مدیر پروژه در برخی از پروژه های این کشور ابراز تمایل کردند.

لوگوی صبابه نقل از ایرنا، در این بازدید که با حضور محمدرضا رضازاده مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران برگزار شد، هیأت بازدیدکننده با طرح های انجام شده و در دست انجام این شرکت آشنا شدند و در ادامه قابلیت آب و نیرو در ارائه خدمات مدیریت پروژه با استانداردهای بالای بین المللی تشریح شد.
در طول بازدید از سد پایین و مغارهای نیروگاه و ترانسفورها، در خصوص مراحل احداث سدها و نیروگاه سیاه بیشه، ساختار فنی و صعوبت کار در شفت های مایل و همچنین روند بهره برداری پروژه مطالبی از سوی کارشناسان بیان شد.
در ادامه 'سودیرمان سعید' وزیر انرژی و منابع معدنی اندونزی با اشاره به اینکه در ساختار پروژه سیاه بیشه، بیش از هر چیز مباحث شفت های مایل و مغار نیروگاه توجه وی و همراهان را به خود جلب کرده، از آمادگی و علاقه کشورش برای همکاری برای مطالعات جامع منابع آب و فعالیت شرکت آب و نیرو به عنوان مدیر پروژه در برخی از پروژه های کشورش خبر داد.
در پایان مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران نیز از تمایل جمهوری اسلامی به هرگونه همکاری در جهت به مشارکت گذاشتن دانش فنی و مدیریت اجرای پروژه های برقآبی در کشور اندونزی اشاره کرد.
نماینده ویژه رییس جمهوری اندونزی، دیگر مقام حاضر در این بازدید بود.
ایجاد تعادل در شبکه برق کشور در ساعات پرباری و کم باری، تولید انرژی برقآبی با ظرفیت هزار و 40 مگاوات در ساعت پرباری شبکه، مصرف کننده مطمئن انرژی به میزان 960 مگاوات در ساعت کم باری شبکه، اشتغالزایی در حین اجرای طرح و زمان بهره برداری و ایجاد محیط گردشگری و توریستی، از جمله اهداف احداث این سد و نیروگاه است.

کد خبر:81821259
۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۴۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.