English
پنج شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹, ۰۲:۰۴
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

نمایشگاه برق؛ فرصتی برای اعلام حضور شرکت‌های کوچک صنعتی

نمایشگاه برق؛ فرصتی برای اعلام حضور شرکت‌های کوچک صنعتی
رشد چند سال اخیر صنعت داخلی و محصولات بومی بسیار زیاد بوده و نوآوری‌های بسیار قابل‌توجهی نیز صورت پذیرفته و هم‌اکنون طرح‌ها و تجهیزات تولیدی در داخل کشور قابل رقابت با مشابه خارجی آن است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: نمایشگاه بهترین فرصت برای ارائه توانمندی‌های شرکت‌های کوچک صنعتی است تا بتوانند با عرضه محصولات خود نظر کارفرمایان و بازدیدکنندگان را به خود جلب کنند.
لوگوی صبا به‌ نقل از پاون، "سیدمحمد هاشمی" در آستانه گشایش پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق در آبان ماه سال جاری با بیان این مطلب گفت: رشد چند سال اخیر صنعت داخلی و محصولات بومی بسیار زیاد بوده و نوآوری‌های بسیار قابل‌توجهی نیز صورت پذیرفته و هم‌اکنون طرح‌ها و تجهیزات تولیدی در داخل کشور قابل رقابت با مشابه خارجی آن است.
وی ادامه داد: نمایشگاه برق با هدف شناسایی کارفرمایان و پیمانکاران، شرکت‌های کوچک و بزرگ برگزار می‌شود و باعث ایجاد ارتباط هر چه بهتر بین کارفرمایان دولتی و مجموعه‌های صنعتی در ترازهای پایین‌تر می‌شود.
هاشمی گفت: این ارتباط ها منجر به تعامل بیشتر بین شرکت‌های داخلی و خارجی شده و منجر به گسترش همکاری‌های منطقه‌ای و جهانی خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ ادامه داد: از آنجایی که شرکت‌های بزرگ به دلایل مختلف عرصه را بر شرکت‌های کوچکتر و خصوصی‌تر تنگ کرده‌اند، نمایشگاه بهترین فرصت برای ارائه توانمندی‌های آنان خواهد بود تا بتوانند با عرضه محصولات خود در غرفه‌ها نظر کارفرمایان و بازدیدکنندگان را به خود جلب کنند.
وی تصریح کرد: این گونه بازدیدهای چهره به چهره که در حاشیه نمایشگاه شکل می‌گیرد، فضای تعاملاتی را بهتر از پیش ساخته و شانس برابری را پیش پای شرکت‌ها قرار می‌دهد.
هاشمی پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق را با نمایشگاه‌های سنوات قبل متفاوت دانست و افزود: انتظار می‌رود شرکت‌های کوچک و بزرگ که تولیدات آنها دارای مجوزهای لازم و استانداردهای بین‌المللی است، حضور فعال در نمایشگاه داشته باشند و نمونه محصولات جدید آنها در غرفه قرار گیرد و صرفا محدود به چند بروشور نشود.
وی پیشنهاد داد: طرحی تنظیم شود که تولیدکننده متعهد شود بعد از برگزاری نمایشگاه، اجازه بازدید از کارخانه و محصولات تولیدی صادر نماید تا شرایط برای تعاملات بعدی فراهم باشد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با بیان اینکه به رغم اعمال تحریم‌ها، مهندسین و کارشناسان صنعت برق توانسته‌اند اکثر نیازهای صنعت را خودشان طراحی و به تولید برسانند، گفت: به جرات می‌توان گفت در بسیاری از موارد طرح‌ها و تجهیزات تولید داخلی قابل رقابت با مشابه خارجی آن است و اکثر تولیدات داخلی استانداردهای بین المللی لازم را کسب کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه در بسیاری از موارد شاهد حضور محصولات داخلی در پروژه‌ها هستیم و هرگز نمی‌توان این مهم را کتمان کرد، افزود: رشد چند سال اخیر صنعت داخلی و محصولات بومی بسیار زیاد بوده و نوآوری‌های بسیار قابل‌توجهی نیز صورت پذیرفته است.
هاشمی اظهار امیدواری کرد با حضور جوانان و صاحبان علم چه در صنعت و چه در دانشگاه این مهم به رشد چشمگیرتری در قیاس با سال‌های قبل دست یابد.
پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق از 17 تا 20 آبان‌ماه جاری با حضور 9 کشور خارجی، شامل چین، ترکیه، کره‌جنوبی، آلمان، ایتالیا، اکراین، اطریش، انگلستان و فرانسه و حدود 600 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی آغاز به‌ کار خواهد کرد.

کد خبر:18794
۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.