English
سه شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹, ۱۶:۰۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

فاضلاب تهران پنج سال آینده به بهره برداری می رسد

فاضلاب تهران پنج سال آینده به بهره برداری می رسد
عضو کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران اعلام کرد: براساس پیش بینی ها فاضلاب تهران حداکثر تا پنج سال آینده به بهره برداری می رسد.

لوگوی صبا به نقل از ایرنا، محمد حقانی روز شنبه در بازدید از غرفه ایرنا در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها اظهار داشت: فاضلاب تهران در مجموع بیش از 9 هزار کیلومتر طول دارد که تاکنون پنج هزار و 500 کیلومتر آن احداث شده است.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود در رابطه با برنامه ریزی برای آب های روان سطح شهر گفت: ما در شورای شهر پیگیر اجرای کامل پروژه فاضلاب تهران هستیم و در این راستا از آب و فاضلاب حمایت می کنیم.
عضو کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران ادامه داد: متاسفانه بارش های الهی که نعمتی بزرگ است به دلیل نبود مدیریت مناسب برای ما به بحران تبدیل می شود.
حقانی افزود: خود طبیعت بهترین مدیریت را برای آب های روان دارد اما متاسفانه ما با مدیریت نادرست ساختار طبیعی تهران را به هم ریخته ایم و دره های هفت گانه شهر را نابود کرده ایم.
وی با تاکید بر اینکه شهر بی دفاع تهران را رها کرده ایم گفت: ما بسیاری از قنادهای تهران از بین برده و به منافع طبیعی لطمه زده ایم از این رو با اندک بارشی دچار بحران می شویم.
عضو کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود در رابطه با اختلافات به وجود آمده بین شورای شهر و شهرداری تهران گفت: امیدوارم این اختلافات حزبی و جناحی نباشد و به مدیریت شهری لطمه نزند.
حقانی گفت: آقای قالیباف در مباحثی همچون جاده سازی، پل سازی و تونل سازی موفق بوده اند اما طرح های مدیریت شهری باید به صورت متوازن پیش رود.

کد خبر:81828834
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.