English
چهارشنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۹, ۰۶:۴۷
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

ایران با چالش‌ تأمین آب مواجه است

ایران با چالش‌ تأمین آب مواجه است
مدیرعامل آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه پیشنهاد ما به سرمایه‌گذاران خارجی و شرکت های آلمانی سرمایه‌گذاری آنها در حوزه صنعت آب و فاضلاب ایران است، گفت: زمینه سرمایه‌گذاران خارجی بعد از تحریم‌ها فراهم است و این اتفاق با سرعت بیشتری فراهم خواهد شد.

لوگوی صبا به نقل از فارس، حمیدرضا جانباز در اولین گردهمایی مشترک ایران ـ آلمان در بخش آب و فاضلاب گفت: بعد از حضور خوب شرکت‌های آلمانی در نمایشگاه‌های بین‌المللی آب در ماه گذشته، این ایده شکل گرفت که این گردهمایی برگزار شود. بنابراین، شرایط خوبی برای شرکت های خصوصی و آلمانی در یک فضای مستقیم ایجاد شده تا شرکت‌ها با هم گفت‌وگو کنند تا زمینه های همکاری‌های بهتر فراهم شود.

وی افزود: ما اعتقاد داریم که سطح تکنولوژی در آلمان در بخش آبفا بالا است، بنابراین اصرار داریم که از این تکنولوژی‌ها در ایران نیز استفاده شود، بنابراین باید از استفاده از محصولات ساخته شده در کشورهایی که کیفیت ساخت آنها پایین است خودداری کنیم.

وی ادامه داد: این حضور و همکاری مشترک با توجه به ارتباطات شرکت‌ه ای ایرانی، زمینه ساز حضور شرکت‌های خوش‌نام آلمانی را در منطقه فراهم خواهد کرد.

جانباز با اشاره به اینکه ایران چالش‌های عمده تأمین آب دارد و بسیاری از زیرساخت‌های آبفا نیازمند تعمیر و بازسازی است، گفت: با تعریف قراردادهای مشارکتی در بخش آبفا، این مشکلات برطرف شده است.

مدیرعامل آبفای کشور گفت: چون امکان استفاده از تأسیسات آلمان‌ها فراهم است، پیشنهاد ما به سرمایه‌گذاران آلمانی این است که حالا که زمینه سرمایه‌گذاری بعد از تحریم‌ها فراهم است، این اتفاق با سرعت بیشتری فراهم شود.

کد خبر:13940818000359
۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۰۸

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.