English
سه شنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۸, ۱۸:۰۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

حذف تجهیزات بی‌کیفیت در روند توسعه و نوسازی تاسیسات آب و فاضلاب

حذف تجهیزات بی‌کیفیت در روند توسعه و نوسازی تاسیسات آب و فاضلاب
سطح تکنولوژی صنعت آب و فاضلاب در کشور آلمان بالاست و اصرار داریم که با استفاده از این نوع تکنولوژی‌ها از مصرف محصولات بی‌کیفیت بپرهیزیم.
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: یکی از پیامدهای مثبت همکاری با شرکت‌های آلمانی حذف تجهیزات بی‌کیفیت در روند توسعه و نوسازی تاسیسات آب و فاضلاب است.
لوگوی صبا به‌ نقل از پاون، "حمیدرضا جانباز" امروز (دوشنبه) در اولین گردهمایی مشترک ایران و آلمان در بخش آب و فاضلاب که در تالار آبگینه شرکت آبفای استان تهران برگزار شد، با اعلام این مطلب اظهار کرد: بعد از حضور شرکت‌های آلمانی در نمایشگاه‌های متعدد بین‌المللی در ایران این ایده شکل گرفت تا با برگزاری چنین همایش‌هایی شرایطی حاصل شود که بخش خصوصی ایرانی و آلمانی در یک فضای صمیمانه بایکدیگر گفتگو کرده و زمینه‌های همکاری بهتر فراهم شود.
وی ادامه داد: سطح تکنولوژی صنعت آب و فاضلاب در کشور آلمان بالاست و اصرار داریم که با استفاده از این نوع تکنولوژی‌ها از مصرف محصولات بی‌کیفیت بپرهیزیم.
وی با بیان اینکه ما چالش‌های عمده تامین آب را داریم و بسیاری از زیرساخت‌های ما نیاز به توسعه و بازسازی دارند، تصریح کرد: هم‌اکنون امکان حضور شرکت‌های خصوصی و استفاده از تجهیزات آلمانی‌ها به خوبی فراهم است و با بنیه خوب شرکت‌های مهندسی مشاور می‌توان هدفگذاری مشترکی را با این کشورها به ثمر رسانید.
جانباز در پایان از لزوم ایجاد دبیرخانه‌ای برای این همایش یاد کرد و اظهار امیدواری کرد: با تشکیل این دبیرخانه موضوعاتی که باید در آینده پیگیری و رصد شود، مطرح خواهد شد تا زمینه بیشتر حضور شرکت‌های آلمانی و ارتباط آنها با موسسات و انجمن‌های صنفی در ایران فراهم شود.
کد خبر:19042
۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.