English
شنبه، ۱۴ تیر ۱۳۹۹, ۰۵:۵۰
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

صنعت برق ایران بازار بسیار گسترده ای دارد

صنعت برق ایران بازار بسیار گسترده ای دارد
شرکت‌های ترکیه ای بسیار تمایل دارند با شرکت‌های ایرانی در زمینه صنعت برق همکاری گسترده داشته باشند.

مدیر فروش یک شرکت ترکیه‌ای در حاضر در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق کشور گفت: انتظار نداشتیم با بازاری به گستردگی بازار صنعت برق ایران مواجه شویم.
لوگوی صبا به‌ نقل از پاون، "یوسف کاسکین" مدیر فروش شرکت تولیدی ال. تپانو. الکتریک ترکیه Eltepano elk. و تولیدکننده ابزار الکترونیکی مقاوم در برابر زنگ‌زدگی امروز (دوشنبه) در حاشیه برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق کشور با بیان این مطلب گفت: شرکت‌های ترکیه ای بسیار تمایل دارند با شرکت‌های ایرانی در زمینه صنعت برق همکاری گسترده داشته باشند.
وی با بیان اینکه شرکت وی تولیدکننده محصولات مقاوم در برابر آب و رطوبت است، یادآور شد: تولیدات این شرکت شامل تابلوهای اندازه‌گیری و لوازم و تجهیزاتی است که بایستی برای مدت زیادی در فضای باز و در مجاورت رطوبت و برف و باران قرار داشته باشند و تاکنون محصولات این شرکت از بازار خوبی در ایران برخوردار بوده است.
کاسکین هدف از حضور در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران را اخذ نمایندگی و جستجو در بازار برق ایران و آشنایی با تولیدکنندگان ایرانی برای فروش بیشتر محصولات خود ذکر کرد و افزود: خیلی تمایل داریم که سنجشی در مورد محصول خود در بازار ایران داشته باشیم تا بتوانیم بازاریابی خوبی را در آینده در خصوص فروش محصولات خود داشته باشیم.
وی با بیان اینکه اولین بار است در نمایشگاه ایران شرکت می‌کند و هرگز فضای ایران را این‌گونه تصور نمی‌کرده است، گفت: انتظار نداشتیم با بازاری به گستردگی بازار صنعت برق ایران مواجه شویم.
مدیر فروش این شرکت تولیدی با بیان اینکه تاکنون در نمایشگاه‌هایی در کشورهای مصر، اسرائیل، لبنان، عراق، ترکمنستان، کانادا، بلژیک، فرانسه، فنلاند، استرالیا، اروگوئه حضور داشته و در حال حاضر با 15 کشور جهان همکاری دارد، تصریح کرد: این نمایشگاه نیز تجربه موفقی برای ما است و شرکت‌های ایرانی به‌راحتی با ما ارتباط برقرار می‌کنند و این نشان از فرهنگ بالای اجتماعی ایران دارد.

کد خبر:19009
۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.