English
پنج شنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۹, ۱۵:۱۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

می‌توان به سهمی از بازارهای بین‌المللی انرژی دست یافت

می‌توان به سهمی از بازارهای بین‌المللی انرژی دست یافت
ما با توسعه زیرساخت‌های مختلف در کشورهای آفریقایی می‌توانیم توسعه و تقویت مناسبات بین‌المللی با کشورهای آفریقای جنوبی را سرعت بخشیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با ظرفیت کنونی بخش خصوصی در صنعت برق می‌توان به سهمی از بازارهای بین‌المللی و خارجی برق و انرژی دست یافت.
لوگوی صبا به‌ نقل از پاون، "محمدرضا نعمت زاده" در گردهمایی تجاری ایران و آفریقای جنوبی که در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران برگزار شد، اظهار داشت:
ظرفیت خوبی در حوزه‌ توزیع انرژی در آفریقا وجود دارد و بخش خصوصی باید برای فعالیت و ارتباط با شرکت‌های آفریقایی در این حوزه وارد عمل شود.
وی ادامه داد: تجار و صنعتگران می‌توانند ظرفیت‌های همکاری با آفریقا را پیدا کنند؛ چرا که اکنون رشد اقتصادی کشورهای آفریقایی در سطح بالایی است و سیاست جمهوری اسلامی ایران بعد از انقلاب ارتباط با این کشور بوده است.
نعمت‌زاده افزود: ما با توسعه زیرساخت‌های مختلف در کشورهای آفریقایی می‌توانیم توسعه و تقویت مناسبات بین‌المللی با کشورهای آفریقای جنوبی را سرعت بخشیم.
وی با اشاره به ظرفیت‌های فراوان انرژی در ایران، گفت: باید از ظرفیت‌های بالقوه برای حرکت به سمت جلو استفاده کنیم و باتوجه به نیاز شدید آفریقای جنوبی به انرژی و توانمندی‌هایی که هر یک از دو کشور در حوزه‌های گوناگون دارند، بهترین فرصت برای همکاری‌های مشترک است.
پس از این نشست، وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در سالن‌های برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق از نزدیک با توانمندی شرکت‌های داخلی و خارجی در زمینه تولید و نگهداری زیرساخت‌ها و تجهیزات برق‌رسانی و تکنولوژی روز دنیا در این زمینه بازدید کردند.

کد خبر:19086
۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۲۳:۵۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.