English
شنبه، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹, ۱۷:۱۶
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان آغاز بکار کرد

دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان آغاز بکار کرد
دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان روز دوشنبه با حضور معاونان وزیران کشور، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی و شماری از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در سالن شرکت گاز بندرعباس آغاز بکار کرد.

لوگوی صبابه نقل از ایرنا، استاندار هرمزگان در آغاز بکار این همایش دو روزه گزارشی از ظرفیت های بزرگ استان هرمزگان در حوزه های مختلف از جمله، صنعت ومعدن، کشاورزی، حمل ونقل و گردشگری به شرکت کنندگان ارایه کرد.
جاسم جادری افزود: این استان استعدادهای فراوانی در بخش های یاد شده دارد که تاکنون به بطور کامل از آن بهره برداری نشده و همچنان بکر مانده و امید می رود سرمایه گذاران داخلی و خارجی بتوانند از این فرصت پیش آمده برای توسعه این استان استفاده کنند.
وی ادامه داد: این همایش نیز در راستای پیگیری های اولین همایش بین المللی سال گذشته هرمزگان در زمینه معرفی فرصت های سرمایه گذاری و اجرایی شدن ظرفیت های این استان برگزار می شود.
وی یاد آور شد: در اولین همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری هرمزگان دهه اول اسفند ماه سال 93 هجری خورشیدی 33 تفاهم نامه سرمایه گذاری در بخشهای مختلف این استان منعقد شد که تعدادی از آنها تاکنون عملی شده است.
سرپرست معاونت هماهنگی و امور اقتصادی استانداری هرمزگان هم در این زمینه گفت: در این همایش علاوه بر ایران، سرمایه گذارانی از کشورهای چین، ترکیه، کویت، ایتالیا، اسپانیا و همچنین چند کشور حوزه خلیج فارس حضور دارند.
عباس شیرخانلو افزود:برنامه سخنرانی برای معاونان وزارتخانه های تعاون، رفاه و کار، جهاد کشاورزی، اقتصاد دارایی ، معاون بین الملل اتاق ایران و رئیس اتاق بازرگانی استان مسندم عمان در روز اول دومین همایش سرمایه گذاری این استان پیش بینی شده است.
وی تصریح کرد: بعد از ظهر امروز کارگروه ها و پنل های تخصصی این همایش شامل بخش های صنعت و معدن،انرژی، کشاورزی، حمل و نقل و عمران شهری، 100 فرصت سرمایه گذاری در بخش های یادشده از سوی دستگاههای اجرایی برای شرکت کنندگان در این کارگروه ها تشریح می شود.
سرپرست معاونت هماهنگی و اموراقتصادی استانداری هرمزگان اظهارداشت: شرکت کنندگان در این همایش با حضور در میزگردهای تخصصی مورد علاقه خود که با حضور مدیران دستگاههای اجرایی بخشهای یادشده برگزار می گردد چگونگی راههای سرمایه گذاری را بررسی می کنند.
انعقاد تفاهم نامه ،افتتاح نمایشگاه دستاوردهای استان در حوزه های مختلف، بازدید از منطقه ویژه اقتصادی مجتمع بندری شهید رجایی، خلیج فارس و همچنین منطقه آزاد قشم از برنامه های عصر ظهر امروز و روز دوم این همایش است.

کد خبر:82039712
۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ۱۵:۴۵

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.