English
سه شنبه، ۲۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۱۱
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

برنامه فعالیت های پیش روی شرکت قدس نیرو

برنامه فعالیت های پیش روی شرکت قدس نیرو
خانم دوستدار از مدیران ارشد شرکت مهندسی «قدس نیرو» در مورد برنامه های آتی این شرکت توضیحاتی ارائه داد.

فتانه دوستدار، مهندس مکانیک و مدیر ارشد شرکت مهندسی «قدس نیرو» در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی صبا، گفت: شرکت مهندسی «قدس نیرو» با 35 سال کار در زمینه‌هایی همچمون برق، آب و ابنیه، نفت و گاز و 10 سال در حوزه انرژی تا کنون تجارب فراوانی را کسب کرده است. به طور کل امروز می‌توان مجموعه «قدس نیرو» را به عنوان یک بخش مهندس مشاور در کشور دانست که با کارفرمایان مختلف ارتباط و تعامل دارد.

فتانه دوستدار، مهندس مکانیک و مدیر ارشد شرکت مهندسی «قدس نیرو»  4


وی افزود: برای اینکه در کارهای خود به نوآوری نیز توجه داشته داشته باشیم، یکی از برنامه‌هایی را که دنبال می‌کنیم این است که در نمایشگاه‌های مرتبط با کار خود شرکت کنیم.

مدیر ارشد شرکت «قدس نیرو» در خصوص فضای جدید پیش آمده پس از مذاکرات هسته‌ای، تأکید کرد: در فضای پساتحریم بسیاری از شرکت‌های خارجی مشاهده شده است که با علاقه‌مندی به بازار ایران نگاه می‌کنند، در همین رابطه مسایلی که در حوزه انرژی و قوانینی که در این رابطه وجود دارد می‌تواند مورد نیاز خارجی‌ها باشد که بر همین اساس یک مشاور ایرانی با سابقه می‌تواند مثمر ثمر باشد.

فتانه دوستدار، مهندس مکانیک و مدیر ارشد شرکت مهندسی «قدس نیرو»  3


دوستدار پیرامون جایگاه ایران در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر، بیان داشت: در داخل کشور در این حوزه تلاش‌های زیادی صورت می‌گیرد. با توجه به انرژی‌های مختلف بادی و خورشیدی و همچنین مساله «زیست توده» باید بیش از پیش در این حوزه‌ها فعال باشیم.

وی اضافه کرد: در این راه نیازمند حمایت سازمان‌ها و افراد دولتی نیز هستیم. اما به طور کل بر اساس جایگاه امروز خود در این حوزه هنوز از برخی از کشور‌های شاخص در منطقه و آسیا عقب هستیم.

فتانه دوستدار، مهندس مکانیک و مدیر ارشد شرکت مهندسی «قدس نیرو»  2


دوستدار پیرامون فعالیت‌های پیش‌رو شرکت «قدس نیرو» عنوان داشت: در سال جاری در خصوص بهینه‌سازی انرژی می‌خواهیم فعالیت داشته باشیم، در بخش «سی اِچ پی» و «سی سی اِچ پی» نیز برنامه خواهیم داشت. در بخش انرژی‌های بادی و به خصوص «زیست توده» نیز می‌خواهیم مثمر ثمرتر ظاهر شویم.

مدیر ارشد شرکت «قدس نیرو» در پایان، اظهار داشت: باید توجه داشت که تحولی که در بخش قیمت انرژی‌های تجدیدپذیر پیش آمد، باعث شد تا سرمایه‌گذاران به این حوزه توجه کنند. به طور کل امیدواریم با وجود قیمت بالای خرید تضمینی انرژی‌های تجدیدپذیر بتوانیم بخش‌های مختلف را ترغیب کنیم تا به این حوزه ورود پیدا کنند.

کد اختصاصی : 124908
۱۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۵۱

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.