English
پنج شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۹, ۰۴:۵۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

برنامه دولت برای برق‌رسانی به روستاهای زیر سه‌ خانوار

برنامه دولت برای برق‌رسانی به روستاهای زیر سه‌ خانوار
مشاور وزیر نیرو و مجری طرح برق‌رسانی روستایی کشور با بیان اینکه برق‌رسانی به روستاهای کشور یکی از برنامه های دولت تدبیر و امید است، گفت: در چند سال اخیر ۴ هزار روستای استان کرمان برق دار شده است.

لوگوی صبا به نقل از ایسنا، ولی‌الدین مصلحتی شربیانی صبح امروز ۲۳ مردادماه در مراسم برق دار شدن ۳۱ روستای شمال استان کرمان با بیان اینکه کرمان در ۱۰ سال گذشته رتبه‌های اول و یا دوم کشور را در حوزه برق‌رسانی به روستاها به خود اختصاص داده است، اظهار کرد: خوشبختانه کارهای بسیار خوبی در حوزه برق رسانی روستایی در استان کرمان انجام شده است که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه برق رسانی به روستاهای کشور یکی از برنامه های دولت تدبیر و امید است، گفت: در این چند سال اخیر ۴ هزار روستای استان کرمان برق دار شده است.

مشاور وزیر نیرو و مجری طرح برق رسانی روستایی کشور با بیان اینکه استان کرمان دارای پتانسیل های زیادی در حوزه برق رسانی و تولید انرژی خورشیدی است است گفت: با این همه ظرفیت موجود در استان کرمان در حوزه انرژی و تولید برق، جای سوال است چرا باید برخی از روستاهای این استان برق نداشته باشند.

مصلحتی شربیانی با بیان اینکه پول نفت در شهرهای بزرگ رفته و خیلی از روستاها تا کنون از پول این سرمایه ملی محروم مانده اند، اظهار کرد: اگر روستایی برق نداشته باشد همه مسئولین مقصر هستند و یکی از اهداف دولت تدبیر و امید برق رسانی به سایر روستاهای کشور از جمله برق رسانی به روستاهای زیر ۳ خانوار است که خوشبختانه در این راستا به دستاوردهای خوبی نیز رسیده ایم.

کد خبر: 95050114055
۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۰:۳۶

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.