English
شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹, ۲۱:۳۸
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

طلسم زن جوان برای فراری دادن هوویش

زن افغان که می‌خواست هر طور شده، هوویش را فراری دهد سراغ مردی رفت تا با تهیه طلسم و جادو به آرزویش برسد غافل از اینکه نقشه او پایانی جز جنایت نخواهد داشت.

به گزارش همشهری، ماجرای این پرونده از 18مهرماه امسال شروع شد. صبح آن روز زن جوانی به اداره پلیس پایتخت رفت و خبر از ناپدید شدن شوهرش به نام حسن داد. وی گفت: حسن برای دیدن یکی از دوستانش از خانه بیرون رفت اما دیگر برنگشت. هرچه با موبایلش تماس گرفتم جواب نداد و پس از چند ساعت موبایلش خاموش شد. در این مدت همه‌جا را دنبالش گشتم اما اثری از شوهرم پیدا نکردم و حالا هم حدس می‌زنم بلایی سرش آمده است.

با این گزارش تیمی از مأموران تحقیقات خود را در این خصوص شروع کردند اما هنوز 24ساعت از اعلام گزارش ناپدید شدن مرد جوان نگذشته بود که بار دیگر همسر وی راهی اداره پلیس شد و عنوان کرد که شوهرش به قتل رسیده است.

این زن گفت: چند ساعت قبل زنی به نام فاطمه که اهل افغانستان است و تا چند‌ماه پیش در همسایگی ما زندگی می‌کرد سراغ پدرشوهرم رفته و گفته که شوهرم را با همدستی همسرش به قتل رسانده‌اند. همین کافی بود تا پرونده در اختیار قاضی ایلخانی بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران قرار بگیرد و او دستور بازداشت فاطمه را صادر کند. مأموران با اطلاعاتی که از شاکی به‌دست آورده بودند راهی خانه این زن شدند و او در بازجویی‌ها اعتراف کرد که شوهرش، حسن را به قتل رسانده و جسدش را در بیابان‌های ورامین رها کرده است.

    کشف جسد در زمین‌های کشاورزی

زن افغان درحالی راز جنایت را فاش کرد که در بررسی‌ها مشخص شد ساعت 16پانزدهم مهرماه جسد مردی مجهول‌الهویه در زمین‌های کشاورزی در ورامین کشف شده بود. طبق گزارش پزشکی قانونی آثار ضربات جسمی سخت روی سر قربانی دیده می‌شد و او به قتل رسیده بود اما هنوز هویتش شناسایی نشده بود. از آنجا که احتمال می‌رفت جسد متعلق به حسن باشد، همسر وی راهی پزشکی قانونی شد و او را شناسایی کرد. با کشف راز ناپدید شدن مرد جوان، مأموران بار دیگر سراغ زن افغان رفتند و او را دستگیر کردند.

    فرار قاتل افغان

این زن دوشنبه گذشته برای بازجویی به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و گفت شوهرش چند روز پس از جنایت فراری شده و هیچ اطلاعی از مخفیگاه وی ندارد. این زن طی تحقیقات قضایی از نقش خودش در این جنایت پرده برداشت و مدعی شد که نقشه او برای فراری دادن هوویش باعث این جنایت خونین شده است. در شرایطی که جست‌وجوی کارآگاهان جنایی برای دستگیری قاتل ادامه دارد، زن افغان در گفت‌وگو با همشهری از انگیزه جنایت می‌گوید.

    چرا همسرت مرد همسایه را به قتل رساند؟

راستش را بخواهید خودم مقصرم. هر وقت کار اشتباهی در زندگی انجام می‌دهم، دچار عذاب وجدان می‌شوم و همین باعث می‌شود که زندگی‌ام مختل شود. آشنایی با مقتول هم برایم رازی بود که هرگز نمی‌خواستم شوهرم از آن بویی ببرد اما بالاخره نتوانستم با خودم کنار بیایم و همه‌‌چیز را برای شوهرم تعریف کردم و او هم نقشه قتل حسن را کشید.

    بیشتر توضیح بده؟

من 5سال پیش با شوهرم ازدواج کردم و یک سال بعد هم صاحب دختری شدیم. زندگی‌مان بد نبود و همه‌‌چیز داشت خوب پیش می‌رفت تا اینکه دو سال قبل همسرم برای دیدن خانواده‌اش به افغانستان رفت اما وقتی برگشت همه‌‌چیز تغییر کرده بود و زندگی‌مان مثل گذشته نبود. او در افغانستان با زنی ازدواج کرد و او را همراه خودش به خانه من آورد.

از آن به بعد من باید هوویم را در خانه‌ام تحمل می‌کردم. دنیا روی سرم آوار شد. وقتی اعتراض کردم شوهرم گفت طلاق بگیر و برو. من هم جایی را نداشتم و مجبور شدم بمانم و همه سختی‌ها را به جان بخرم. دو سال عذاب کشیدم تا اینکه فکری به سرم زد تا هوویم را از سر راهم بردارم. می‌خواستم با سحر و جادو او را فراری دهم. همین شد که به سراغ حسن(مقتول) رفتم. با او چند سال همسایه دیوار به دیوار بودیم و شنیده بودم که او رمال است. می‌خواستم برایم طلسمی تهیه کند که هوویم فراری شود اما فکرش را نمی‌کردم که پایان این نقشه‌ام جنایت باشد.

    چطور موضوع به جنایت ختم شد؟


برای تهیه طلسم سراغ حسن رفتم. چند باری با او تلفنی صحبت کردم و از مشکلات زندگی‌ام گفتم اما در کشور ما اگر زن شوهرداری با مردی تلفنی صحبت کند خوب نیست. من که می‌دانستم اشتباه کرده‌ام، دچار عذاب وجدان شدم و برای خلاص شدن از این عذاب تمام ماجرا را برای شوهرم تعریف کردم. اما او به محض شنیدن حرف‌هایم به‌شدت عصبانی شد و گفت که باید حسن را به قتل برسانیم!

    از روز جنایت بگو؟


همسرم با حسن تماس گرفت. ما مدت‌ها همسایه بودیم و آنها رابطه خوبی با هم داشتند. شوهرم به بهانه قلیان کشیدن حسن را به خانه‌مان دعوت کرد. ساعت 7غروب 12مهرماه وقتی او رسید من به آشپزخانه رفتم تا زغال روی گاز بگذارم. در همان لحظه شوهرم با آجری که از قبل در گوشه‌ای از خانه گذاشته بود ضرباتی به سر حسن زد. بعد از من خواست تا بالشت را روی دهانش بگذارم تا کسی صدایش را نشنود و بعد هم او را خفه کرد. پس از جنایت شوهرم به طبقه پایین رفت و با هوویم برگشت. آنها دست و پای مقتول را بستند و او را داخل گونی آبی رنگی گذاشتند. یک ساعت بعد جسد را روی موتورش گذاشت و خانه را ترک کرد.

    چرا یک هفته پس از جنایت، موضوع را به خانواده مقتول گفتی؟

همسرم و هوویم مرا در خانه حبس کرده بودند و اجازه نمی‌دادند بیرون بروم. بعد از یک هفته شوهرم مرا از خانه بیرون کرد و گفت هرکاری دوست داری انجام بده فقط بدان که خودت هم در قتل دست داشتی و پایت گیر است. خودشان هم فرار کردند، با اینکه می‌دانستم مجازات سنگینی در انتظارم است اما به‌خاطر عذاب وجدانی که داشتم به خانه پدر مقتول رفتم و واقعیت را گفتم.

    نمی‌دانی شوهرت کجاست؟

نه. در این مدت هر چه دنبال‌شان گشتم، اثری از آنها پیدا نکردم.

همشهری
۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۱۵:۴۷

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.