English
چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۷, ۱۹:۱۲
به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

بررسی عملکرد گروه پارسیان در نمایشگاه برق

بررسی عملکرد گروه پارسیان در نمایشگاه برق
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی صبا، مجموعه خبری صبا تصمیم دارد به معرفی برخی از مجموعه های شاخص شرکت کننده در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق بپردازد.

در همین راستا و بر اساس تعامل خوب رسانه ای مجموعه شرکت های گروه پارسیان با بخش های خبری در ایام برگزاری نمایشگاه، بخشی از دستاوردهای این مجموعه در ایام نمایشگاه شانزدهم به اطلاع مخاطبان می رسد.

 

در فضای پساتحریم، گروه پارسیان توانست بیشترین ارتباط‌گیری ممکن را با شرکا و شرکت‌های مرتبط با خود در بخش خارجی ایجاد کند و برای سال کاری آتی خود برنامه‌های متنوعی در زمینه مراودات خارجی تهیه و برنامه‌ریزی کند.

 
گروه پارسیان 4

ارتباط با بخش های علمی و تولید علم یکی از مواردی است که قطعا برای هر مجموعه ای می تواند مسمر ثمر باشد، گروه پارسیان نیز توانسته همواره با بهره گیری از علم روز، بر اساس سیاست های ابلاغی در این حوزه گام بردارد.

 

روند تعامل سازنده با بخش های دولتی نیز یکی از مسایلی است که مدنظر مجموعه هایی همچون پارسیان قرار دارد و بر این اساس نیز کارفرمایان و مسوولان دولتی نیز تعامل خوبی با مجموعه های شبیه گروه پارسیان در نمایشگاه شانزدهم داشتند.

 
گروه پارسیان 3

نوع تعامل با مشتریان و سازندگان داخلی و خارجی و رعایت استانداردهای نمایشگاهی روز نیز امری بسیار مهم است که مجموعه شرکت های موفق در نمایشگاه شانزدهم از این جهت بسیار خوب عمل کردند.

 

در نهایت مجموعه هایی همانند گروه پارسیان می توانند در فضای پسابرجام با وارد کردن ارز به داخل کشور و همچنین عقد قرارداد با شرکت های متعدد خارجی؛ چرخه انرژی را بیش از پیش فعال تر کنند.

 
گروه پارسیان 2

گفتنی است؛ به گزارش روابط عمومی مجموعه گروه پارسیان؛ گروه پارسیان به عنوان یک گروه پیشگام ایرانی همزمان با گسترش توانمندیها و فعالیتهای خود در زمینه‌های طراحی، تأمین تجهیزات و اجرای پروژه های برق‌رسانی صنعتی، در صنایع پالایشگاهی ، پتروشیمی ،گاز ،همچنین خطوط قطارهای شهری و حومه‌ای و برقی کردن خطوط ریلی، خطوط انتقال نیرو، پستهای فشارقوی و فشار متوسط، نیروگاهها، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق با کارفرمایان مختلف در داخل و خارج از کشور، در حال حاضر یکی از بزرگترین گروه شرکت ‌های پروژه های کلیدگردان ایرانی در این زمینه می باشد. سوابق ، بیانگر رضایت کارفرمایان از عملکرد این گروه در پروژه‌های اجراء شده می‌باشد.

 

گروه پارسیان در زمینه‌های پروژه های انتقال نیرو، اولین و بزرگترین صادر کننده خدمات فنی- مهندسی و بعنوان اولین تولیدکننده کلیدخانه های گازی فشار قوی (GIS) در کشور است که پروژه های متعددی در کشورهای سوریه، امارات متحده عربی، بنگلادش، افغانستان، بنین، یمن و نیجر را انجام داده یا در دست اجرا دارد و درسه دوره عنوان صادرکننده نمونه خدمات فنی- مهندسی را که افتخاری برای این گروه است٬ بدست آورده است.

کد اختصاصی -126922
۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۳:۱۲

نظرات کاربران (مسئولیت درج شماره تماس در صورت ایجاد مزاحمت تلفنی، با کاربر است.لطفا دقت فرمائید)


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 10000  

کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنایع آب، برق، نفت و انرژی می‌باشد.